Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Biedronka w 2018 r. chce sprzedawać tekstylia dziecięce stworzone przez studentów ASP

Na początku 2018 roku mają trafić do sprzedaży w sklepach Biedronka produkty z projektami nadruków na tekstylia do dziecięcej sypialni, wyłonione w ramach konkursu dla studentów ASP.


Autor: www.portalspozywczy.pl
Data: 12-06-2017, 10:51

Martyna Juchniewicz, Zuzanna Milewska i Edyta Klaper – studentki Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi – zostały laureatkami piątej edycji konkursu „Młodzi projektanci dla Biedronki”. Zwycięskie pomysły graficzne znajdą się na dziecięcych artykułach: pościeli, poduszkach, prześcieradle, kocu oraz piżamie.

Do tej edycji konkursu wpłynęło łącznie 39 projektów. Laureatki, studentki Wydziałów Tkaniny i Ubioru oraz Grafiki i Malarstwa ASP, otrzymały nagrody pieniężne w wysokości odpowiednio: 5 tys., 3 tys. i 2 tys. zł. 

Konkurs „Młodzi projektanci dla Biedronki“ organizowany jest od 2013 roku. W poprzednich edycjach studenci zaprojektowali: sukienki, tuniki, bluzki o charakterze wieczorowym oraz T-shirty, które łącznie sprzedały się w liczbie blisko 70 tys. egzemplarzy.

Już 4-5 listopada w Warszawie największa konferencja dedykowana sektorowi spożywczemu i handlowemu w Polsce: 20 sesji tematycznych, 120 prelegentów, ponad 1000 uczestników. Zarejestruj się teraz!

© Portal Spożywczy 2019-10-23 07:15:30