Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

POLOmarket otwiera sklep w Kątach Wrocławskich

28 czerwca POLOmarket otwiera sklep w Kątach Wrocławskich przy ul. Janusza Korczaka 2, który jest 34 sklepem sieci na Dolnym Śląsku.


Autor: www.portalspozywczy.pl
Data: 27-06-2017, 12:58

- Zgodnie z nową strategią optymalizacji sieci sprzedaży w nowych i remontowanych placówkach wdrażamy przyjazne środowisku systemy, m.in. chłodząco-grzewcze i przystosowujemy przestrzeń sklepu do osób niepełnosprawnych i rodziców z wózkami dziecięcymi. Boksy kasowe są odpowiednio szerokie, a próg wejściowy jest obniżony. Dbamy o komfort naszych klientów – mówi Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w POLOmarkecie.

POLOmarket przy ul. Janusza Korczaka 2 w Kątach Wrocławskich otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 7.00-21.00, natomiast w niedzielę - w godzinach 8.00-20.00. Dla klientów przygotowano parking mieszczący około 40 samochodów.

W sklepie znaleźli zatrudnienie głównie mieszkańcy Kątów Wrocławskich i okolic. Sklep poszukuje nadal kandydatów na stanowisko kasjera-sprzedawcy. W tym samym budynku działać również będzie salonik prasowy i Pepco.

Przypomnijmy, 10 czerwca POLOmarket otworzył po remoncie sklep we Wrześni, a 7 czerwca sieć otworzyła sklep w Wałbrzychu przy ul. Palisadowej 15.

 

© Portal Spożywczy 2019-10-14 10:07:52