Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Marka Bracia Koral ruszyła z konkursem "Wakacje Jak Dawniej"

Marka Bracia Koral – Lody Jak Dawniej wystartowała 27 czerwca z konkursem „Wakacje Jak Dawniej”. Dla zwycięzców przewidziano aparat Instax Mini 8 oraz upominki przygotowane przez markę. Zabawa potrwa do 10. Lipca, a wyniki zostaną ogłoszone do 17 lipca.


Autor: portalspozywczy.pl/pr
Data: 28-06-2017, 10:22
fot. materiały prasowe

Aby wziąć udział w konkursie, należy w serwisie Facebook w aplikacji „Wakacje jak dawniej” wstawić zdjęcie pokazujące wspomnienie z wakacji. Komisja konkursowa po wyłonieniu najciekawszych prac przyzna 4 nagrody. Autor najlepszego zdjęcia otrzyma aparat Instax Mini 8 wraz z wkładem do aparatu Fujifilm Instax Mini 2x10 sztuk. Zostaną także przyznane 3 wyróżnienia, czyli zestawy porcelanowych pucharków firmy Ćmielów wykonane specjalnie dla marki Bracia Koral. W skład zestawu wchodzą dwa pucharki i dwie łyżeczki.

Marka Bracia Koral - Lody Jak Dawniej zadebiutowała na rynku w sezonie 2014 z okazji jubileuszu 35-lecia działalności Przedsiębiorstwa Produkcji Lodów Koral. Obecnie w portfolio marki dostępnych jest przeszło 50 produktów - oferta obejmuje zarówno lody impulsowe, familijne jak i lody na gałki do segmentu HoReCa.

© Portal Spożywczy 2019-10-18 06:43:04