Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Grupa Empik rozwija nowy koncept sklepów

Grupa Empik dynamicznie rozwija, niezależnie od swojej sieci salonów, nowy koncept sklepów dedykowany pasjonatom czytania. W ciągu półtora miesiąca na rynku pojawiło się aż 6 księgarni Mole Mole, a wkrótce dołączy do nich kolejna. Plany przewidują otwarcie jeszcze 15 lokalizacji do końca roku.


Autor: www.portalspozywczy.pl
Data: 05-07-2017, 09:47

Pierwsze księgarnie Mole Mole otwarto w maju w centrach handlowych M1 w Zabrzu i Czeladzi, następnie dołączyły do nich flagowe lokalizacje w Krakowie i w Markach pod Warszawą. Od 8 czerwca czytelników przyciąga księgarnia Mole Mole w Kołobrzegu, a od końca czerwca można dostać dobrą książkę w Galerii Ostrowiec w Ostrowcu Świętokrzyskim. 7 lipca rozpocznie działalność księgarnia w Łomży (Galeria Veneda). Empik planuje dalszą dynamiczną ekspansję Mole Mole i otwarcia kolejnych punktów w małym i średnim formacie - o powierzchni od 70 do 250 m2. - Plany są bardzo ambitne i przewidują, że do końca roku otworzy się nawet 15 nowych księgarni - informuje Ewa Szmidt-Belcarz, prezes grupy. Zarząd Mole Mole myśli również o rozwoju formatu franczyzowego, który umożliwi jeszcze wyższą dynamikę rozwoju sieci.

Mole Mole to małe, kameralne, a jednocześnie nowoczesne księgarnie z bogatą ofertą tytułów ze wszystkich gatunków. Klienci znajdą w Mole Mole również akcesoria do pakowania i wybór najbardziej popularnych artykułów piśmiennych.

© Portal Spożywczy 2019-11-15 13:44:45