Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Lavazza po raz kolejny Oficjalną Kawą Wimbledonu

Lavazza poinformowała o podpisaniu nowej, trzyletniej umowy z tenisowym turniejem Wimbledon, na mocy której pozostanie Oficjalną Kawą Turnieju. Partnerstwo rozpoczęte w 2011 r. okazało się sukcesem, a teraz zostało przedłużone do 2019 r.


Autor: www.portalspozywczy.pl / pr
Data: 11-07-2017, 11:56
fot. materiały prasowe

Z tej okazji Lavazza zaprosiła na turniej swojego tegorocznego Globalnego Ambasadora – legendarnego tenisistę Andre Agassiego. Agassi, który właśnie obchodzi 25-letnią rocznicę zdobycia swojego pierwszego wielkoszlemowego tytułu na kortach Wimbledonu w 1992 r., ponownie zawita w All England Club.

- Cieszymy się niezmiernie, że będziemy współpracować z Wimbledonem przez następne trzy lata, kontynuując wieloletnie partnerstwo na jednym z kluczowych rynków dla naszej firmy. Jesteśmy dumni, że stanowimy część najważniejszego turnieju na świecie i że nasza współpraca rośnie w siłę. Mianowanie Agassiego Globalnym Ambasadorem jest dla nas kolejnym milowym krokiem, a ja osobiście cieszę się na ekscytujący rok współpracy z jednym z największych sportowców w historii – powiedział wiceprezes firmy Lavazza, Marco Lavazza.

Wimbledon jest rozgrywany od poniedziałku 3 lipca do soboty 16 lipca, a Lavazza obsługuje ponad 200 automatów z kawą w 60 punktach usługowych podczas dwóch tygodni turnieju. Należy do nich 13 barów i restauracji, firmowe punkty gastronomiczne, salon prasowy, a także obszary zarezerwowane dla zawodników i sędziów. Oczekuje się, że w tym roku miłośnicy tenisa wypiją nawet milion filiżanek prawdziwej włoskiej kawy, zarówno na prestiżowych obiektach Wimbledonu, jak i na zewnątrz, w najsłynniejszej angielskiej kolejce, w której widzowie niecierpliwe oczekują na zdobycie biletów.

© Portal Spożywczy 2020-01-23 06:33:32