666 Drukuj
Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Fanex wprowadza nową markę produktów dla gastronomii

Fanex wprowadza linię naturalnych dodatków gastronomicznych Tres Amigos. Wyroby skierowane są do rynku HoReCa i dostępne są jedynie w sprzedaży hurtowej. Obecnie w skład marki wchodzi ponad 20 produktów, ale, jak zapowiada firma, oferta będzie sukcesywnie powiększana.


Autor: portalspozywczy/materiał prasowy
Data: 16-08-2017, 11:36
fot. shutterstock

Tres Amigos to nowa linia wysokiej jakości dodatków, oparta o naturalne i starannie wyselekcjonowane składniki. Produkty skierowane są do szeroko rozumianej gastronomii i całego rynku HoReCa. Marka powstała z myślą o profesjonalistach i polskich szefach kuchni. Nowa linia wyrobów, dzięki specjalistycznym procedurom kontroli - jak wszystkie produkty firmy Fanex - odpowiada najwyższym standardom jakości.

W ofercie marki Tres Amigos znajduje się obecnie ponad 20 produktów. Są to m.in. oliwki zielone i czarne w puszce (całe i drylowane), pomidory całe i w kostce, kukurydza , sałatka szwedzka, pulpa pomidorowa, tuńczyk, czerwona fasola, ogórki konserwowe, prażona cebula, czy sos do pizzy.

- Tres Amigos to produkty skierowane głównie do branży HoReCa i są doskonałym uzupełnieniem naszej  oferty sosów i dresingów. (...) Ilość produktów Tres Amigos będzie sukcesywnie powiększana. Poszerzając ofertę będziemy kierować się wynikami naszych badań rynkowych oraz analizą popytu ze strony kluczowych Klientów – zapowiada Piotr Kubiczek, dyrektor handlowy w firmie Fanex.  

© Portal Spożywczy 2020-02-20 08:12:16