Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Piwo Królewskie Niefiltrowane w kampanii "Zgarniaj klawe fanty"

W trwającej od 15 sierpnia promocji piwa Królewskie Niefiltrowane "Zgarniaj klawe fanty" kody spod kapsli wymieniać można na stylową koszulkę z nadrukiem nawiązującym do dawnych czasów, grę planszową Kolejka oraz vouchery do stylizowanego na PRL warszawskiego Escape Roomu.


Autor: www.portalspozywczy.pl
Data: 16-08-2017, 12:36
fot. materiały prasowe

Pod kapslami specjalnie oznaczonych promocyjnych opakowań Królewskiego Niefiltrowanego znajdują się unikalne kody. Żeby wziąć udział w promocji, należy rejestrować je na swoim koncie na stronie krolewskie.pl - zebranie odpowiedniej liczby kodów umożliwia odbiór wyjątkowych nagród, przywołujących klimat stolicy sprzed kilkudziesięciu lat.

By zdobyć wyjątkową koszulkę wystarczy zarejestrować 25 kodów. Nagrodą za 35 kodów jest gra planszowa Kolejka, w której uczestnicy mogą zapoznać się z codziennością lat 80. Konsumenci, którzy zbiorą 50 kodów będą mogli wraz z trójką swoich znajomych zmierzyć się z zagadkami warszawskiego Escape Roomu stylizowanego na czasy PRL.

Trwającą do 15 listopada promocję Królewskiego Niefiltrowanego wspierają działania w Internecie i mediach społecznościowych oraz dedykowane materiały w punktach sprzedaży.

Kreację promocji „Zgarniaj klawe fanty” przygotowały agencje JUST i TWIN.digital collective. Zakupem mediów zajmuje się Mediavest, a za komunikację PR odpowiada agencja ROOTS PR.

© Portal Spożywczy 2019-10-15 01:16:51