Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Ruszył nowy lokal Wytwórni „u Lodziarzy”

W środę, 16 sierpnia w Grudziądzu, ruszył koleny lokal sieci Wytwórnia Lodów Prawdziwych „u Lodziarzy”.


Autor: Anna Wrona
Data: 17-08-2017, 10:28

Pierwsza lodziarnia „u Lodziarzy” powstała w 2015 roku w Białymstoku. W ciągu 2 lat w ramach sieci działa prawie 50 punktów – m.in. w Trójmieście, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Lublinie ale też w kilku miastach Śląska, Podlasia, Mazur czy Pomorza. W środę, 16 sierpnia do grona lodziarni dołączyła kolejna – uruchomiona w Galerii Alfa w Grudziądzu.

- Bardzo zależało nam na obecności właśnie w Grudziądzu. Dostrzegamy bowiem znaczny potencjał miasta i jego mieszkańców. Dodatkowo, co ciekawe, od pewnego czasu na profilach społecznościowych marki, sieć otrzymywała liczne wiadomości od klientów z powtarzającymi się pytaniami czy są szanse na to, aby w Grudziądzu powstała wytwórnia „u Lodziarzy”. Można zatem powiedzieć, że wyszliśmy w ten sposób naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców– mówi Maciej Siniło.

Jak dodaje Szymon Odjas, wybór miejsca do prowadzenia lodziarni – czyli Galerii Alfa – był nieprzypadkowy. - Lody to biznes sezonowy i mocno uzależniony od pogody. A nam zależało przede wszystkim na stworzeniu miejsca, w którym będziemy mogli serwować nasze przysmaki przez okrągły rok. Ulokowanie punktu pod dachem Galerii Alfa było naszym zdaniem optymalnym rozwiązaniem.

Grudziądzka lodziarnia „u Lodziarzy” została zlokalizowana na parterze Galerii, obok supermarketu sieci Piotr i Paweł. W jej asortymencie oprócz tradycyjnych lodów serwowanych w nietypowy sposób – na packi – znajduje się również hit tegorocznego sezonu, który bije rekordy popularności wśród klientów sieci w innych miastach – Bąbel Wafel.© Portal Spożywczy 2019-11-15 03:38:43