666 Drukuj
Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Forbis Group ma nowego szefa działu handlowego

Zespół firmy projektowo-wykonawczej Forbis Group zyskuje nowego szefa działu handlowego. Kamila Dzionek to manager z doświadczeniem w zakresie przygotowywania strategii, wprowadzania oraz rozwoju produktów i marek na rynek. W Forbis Group będzie odpowiedzialna za rozwój działu sprzedaży.


Autor: portalspozywczy.pl
Data: 08-09-2017, 13:26
Kamila Dzionek fot. Forbis Group

Kamila Dzionek jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Od początku kariery zawodowej związana była z branżą wykończenia i wyposażenia wnętrz. Posiada doświadczenie w pracy od strony produktu (płytki ceramiczne, meble, wykładziny), jak również usług design & fit-out dla branży komercyjnej (biura, restauracje). Dzionek pracowała dla polskich i zagranicznych producentów, sieci detalicznych, firm z sektora usług projektowania i kompleksowego wykończenia wnętrz komercyjnych.

Nowy szef działu handlowego w Forbis Group aktywnie wdraża działania związane z rozwojem działu sprzedaży wspierając je działaniami marketingowymi i PR.

Forbis Group jest firmą projektowo – wykonawczą. Obecnie Forbis Group jest jednym z wiodących krajowych dostawców usług fit – out dla branży Retail, Office i HoReCa. Od 2017 roku przynależy do grupy kapitałowej Paged. 

© Portal Spożywczy 2020-01-25 11:23:22