Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Frigo Logistics rusza z ekspresowymi dostawami mrożonek

13 września wraz z oficjalnym otwarciem nowego oddziału Frigo Logistics w podwarszawskim Błoniu, Prezes Frigo Logistics, Kristof Verbruggen zaprezentował nowy produkt – Frigo Express. Frigo Express to ekspresowe dostawy mrożonek do odbiorców. Produkt skierowany jest dla producentów mrożonek, segmentu HoReCa, stacji benzynowych oraz sieci handlowych. Założeniem nowej usługi są ekspresowe dostawy kartonów oraz palet w Warszawie i jej okolicach w ciągu 24 godzin.


Autor: www.portalspozywczy.pl
Data: 14-09-2017, 13:27

Frigo Express jest operatorem neutralnym, co oznacza, że zapewnia logistykę i dystrybucję mrożonek bez handlowego obrotu produktami producentów. Nowy serwis powstał z potrzeb rynku oraz był inspirowany oczekiwaniami klientów Frigo Logistics. 

- Frigo Express to szybkie dostawy kartonów i palet w rejonie Warszawy, w czasie krótszym, niż 24 godziny. Jedną z głównych zalet nowego produktu jest fakt, że jesteśmy operatorem neutralnym, czyli nie obracamy handlowo produktami naszych kontrahentów, a zapewniamy stricte logistykę i dystrybucję, co pozwala producentom skupić się na działalności handlowej bez utraty marży. Nasz nowy produkt, to kontynuacja naszej strategii rozwoju transportu i dystrybucji na terenie Polski - mówi Kristof Verbruggen, prezes zarządu Frigo Logistics.

- Frigo Express powstało z potrzeb rynku. Inspiracją do stworzenia ekspresowych dostaw kartonów i palet byli nasi kontrahenci. Od dłuższego czasu otrzymywaliśmy sygnały, że istnieje potrzeba stworzenia produktu, dzięki któremu producenci produktów głęboko mrożonych będę mogli ekspresowo dostarczyć kartony i palety do finalnych odbiorców. Dzięki Frigo Express nasi klienci będę mieli możliwość dostarczać od 1 kartonu do nawet dostaw paletowych na terenie Warszawy i jej najbliższych okolicach w ciągu 24 godzin - dodał Marcin Szlęzak, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu.

Frigo Logistics spółka z o.o. to przedsiębiorstwo zajmujące się logistyką i dystrybucją produktów głęboko mrożonych. Jest jednym z czołowych krajowych operatorów logistycznych tych produktów oraz liderem w dystrybucji na terenie Polski. Należy do Nichirei Holding Holland B.V, które z kolei jest częścią japońskiego koncernu Nichirei z siedzibą w Tokio, będącego jednym z czołowych operatorów w zakresie logistyki produktów głęboko mrożonych na świecie. Frigo Logistics posiada magazyny wysokiego składowania w temperaturze -22 °C w Żninie i Radomsku oraz punkt przeładunkowy w Warszawie. Spółka jest liderem w krajowym przewozie żywności w temperaturze -18 / - 22 °C.

Już 4-5 listopada w Warszawie największa konferencja dedykowana sektorowi spożywczemu i handlowemu w Polsce: 20 sesji tematycznych, 120 prelegentów, ponad 1000 uczestników. Zarejestruj się teraz!

© Portal Spożywczy 2019-10-22 14:01:18