Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Lidl Podróże rozszerza współpracę z touroperatorami

Od 12 września Lidl Podróże jako agent turystyczny sprzedaje wycieczki krajowe i zagraniczne. Współpracuje obecnie z czterema touroperatorami, do których dołączą w najbliższych tygodniach kolejne dwa biura podróży – Exim Tours i Neckermann Polska.


Autor: Olimpia Wolf, www.portalspozywczy.pl
Data: 15-09-2017, 11:38
Fot. shutterstock

Lidl Podróże jako agent turystyczny współpracuje obecnie z czterema touroperatorami – są to firmy Rainbow, Prestige Tours, Unique Moments i Volare Travel.  

Rainbow stworzył dla Lidl Podróże specjalną ofertę wycieczek na wyłączność. – Klienci znajdą zarówno programy wycieczek objazdowych, jak i wczasy. Zależało nam również na tym, aby nasza propozycja wyróżniała się różnorodnością i atrakcyjnością miejsc  – mówiła serwisowi portalspozywczy.pl Emilia Bratkowska, dyrektor działu produktu i marketingu, Rainbow. 

Prestige Tours specjalizuje się w wyjazdach egzotycznych i taką też ofertę przygotował dla Lidla, m.in. wycieczki do Indii, Bhutanu, Gwadelupy oraz na Karaiby. Dodatkowo, w pierwszym katalogu Lidla znalazły się oferty wyjazdów do polskich hoteli, do Wenecji i Paryża również przygotowane przez Prestige Tours. 

Unique Moments oferuje zwiedzanie i wypoczynek, wycieczki objazdowe i rejsy do wielu krajów. Dla Lidla przygotował na wyłączność oferty wyjazdów m.in. do Tajlandii, Sri Lanki, Dubaju, na Bali i Malediwy oraz rejs po Karaibach. 

Volare Travel organizuje wyjazdy letnie i zimowe do Włoch oraz do innych krajów. – Dla Lidl Podróże przygotowaliśmy wyjazdy, w  których od lat się specjalizujemy. Zimą jest to propozycja hoteli i apartamentów do znanych narciarskich kurortów alpejskich – mówił serwisowi portalspozywczy.pl Jarosław Pydych, właściciel Volare Travel.  

Exim Tours i Neckermann Polska, które w najbliższych tygodniach dołączą do współpracy z marką Lidl Podróże, nie będą miały dla niej oferty na wyłączność. 

Lidl Podróże ma w planach dalsze rozszerzanie współpracy zarówno z touroperatorami, jak i z hotelami, muzeami oraz parkami rozrywki. Jak informuje sieć, w ciągu dwóch dni od uruchomienia strony lidl-podróże.pl, zgłosiło się ponad 100 przedsiębiorców działających w branży turystycznej, którzy są zainteresowani nawiązaniem współpracy.

Zapraszamy do lektury artykułu o Lidl Podróże:

Lidl agentem turystycznym. Sieć rusza z projektem Lidl Podróże

© Portal Spożywczy 2019-11-15 00:55:48