Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Delecta rozbudowuje linię z Serca Natury o Babeczki dyniowe

Marka Delecta rozbudowuje linię z Serca Natury, wprowadzając Babeczki dyniowe do samodzielnego wypieku. Produkt z wysokim potencjałem sprzedażowym, nie posiada rynkowego odpowiednika. Rekomendacja sprzedaży w sezonie jesienno-zimowym gwarantuje wysoką rotację na półce.


Autor: portalspozywczy.pl/pr
Data: 22-09-2017, 13:58
fot. materiały prasowe

Babeczki dyniowe z Serca Natury charakteryzują się obniżoną o 30% zawartością cukru, naturalnym składem, brakiem konserwantów i sztucznych barwników. Składniki takie jak: prażona mąka jaglana, bogata w karoten i witaminy polska dynia Hokkaido oraz mieszanka korzennych przypraw sprawiają, że babeczki są wyśmienitym deserem nie tylko w sezonie jesienno-zimowym. Prosty sposób przygotowania Babeczek dyniowych jest gwarancją doskonałego wypieku.

Babeczki dyniowe Delecta są dostępne w sprzedaży od 19 września br. w sugerowanej cenie detalicznej ok. 6,80 zł za opakowanie.

Producent:           Bakalland S.A

Produkt:               Babeczki dyniowe (300 g)

Cena det.:             ok. 6,80 zł/opakowanie

 

Już 4-5 listopada w Warszawie największa konferencja dedykowana sektorowi spożywczemu i handlowemu w Polsce: 20 sesji tematycznych, 120 prelegentów, ponad 1000 uczestników. Zarejestruj się teraz!

© Portal Spożywczy 2019-10-21 13:06:47