Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Kaufland uruchomił nową stronę internetową

Kaufland uruchomił nową stronę internetową. Na kaufland.pl część konsumencka została oddzielona od części korporacyjnej, aby jeszcze łatwiej można było znaleźć poszukiwane informacje. W części konsumenckiej klienci mogą zapoznać się z aktualnymi ofertami sieci marketów, w tym także z ofertami produktów regionalnych, które są dostępne w danym regionie.


Autor: www.portalspozywczy.pl
Data: 26-09-2017, 13:09
fot. materiały prasowe Kaufland

Dzięki stronie można także dowiedzieć się o specjalnych akcjach promocyjnych i konkursach przygotowanych dla klientów. Na tych, którzy szukają kulinarnych inspiracji, czeka baza przepisów na setki dań, które można stworzyć z produktów kupionych w sieci Kaufland.

W części korporacyjnej klienci mogą natomiast m.in. zapoznać się z historią firmy oraz poznać wartości, którymi się kieruje. Osoby zainteresowane pracą w firmie Kaufland mogą także przeglądać na stronie aktualne oferty pracy.   

Nowa witryna oferuje także swoim użytkownikom wyszukiwarkę sklepów, która wyznacza drogę dojazdu do wskazanego marketu. Klienci znajdą też na stronie wszystkie podstawowe informacje o konkretnym sklepie – adres, godziny otwarcia czy numery telefonów. 

Nowa strona stwarza także możliwości tworzenia list zakupów. Posiadacze konta na kaufland.pl mogą stworzyć ją na komputerze w domu lub na urządzeniu mobilnym, a po zalogowaniu się do aplikacji będą mogli wyświetlić ją podczas zakupów w markecie. 

Korzystanie z Internetu na urządzeniach mobilnych jest coraz bardziej powszechne, dlatego nowa strona kaufland.pl przystosowuje się automatycznie do urządzenia, na którym jest przeglądana - niezależnie od tego czy jest to komputer, smartfon czy tablet. 

Kaufland to sieć sklepów oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku. W całej Europie posiada około 1200 sklepów i zatrudnia ponad 150 tysięcy pracowników. W Polsce pierwszy sklep sieci został otwarty w 2001 roku. Dziś jest ich już ponad 200.

© Portal Spożywczy 2019-10-15 17:58:32