Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Łódzka Biedronka najładniejszym sklepem sieci w Polsce? (zdjęcia)

Biedronka zaprezentowała odnowiony budynek sklepu przy ul. Ogrodowej w Łodzi. Prace remontowe w tej lokalizacji były prowadzone pod ścisłym nadzorem miejskiego konserwatora zabytków.


Autor: dlahandlu.pl
Data: 29-09-2017, 16:38
fot. Biedronka

Podczas remontu odtworzono dawny wygląd budynku, m.in. dzięki odsłonięciu mozaiki na posadzce, zawieszeniu drewnianych belek pod sufitem, czy zamieszczeniu wewnątrz sklepu wizualizacji przedstawiających pracę w historycznych zakładach włókienniczych w Łodzi.

Elewacja obiektu została oczyszczona, odsłaniając czerwone cegły charakterystyczne dla budynków fabrycznych miasta i wpisując się w klimat pobliskiej Manufaktury. Na głównej witrynie umieszczono nazwę Biedronka w formie uzgodnionej z konserwatorem zabytków.

To nie pierwszy sklep Biedronki, przy którym sieć współpracowała z lokalnymi władzami i miejscowymi konserwatorami zabytków. Podobnie było w przypadku placówek w Toruniu przy ul. Szerokiej, w Zielonej Górze przy ul. Stary Rynek, przy Rynku Głównym w Krakowie czy w Warszawie przy ul. Nowy Świat - informuje biuro prasowe JMP.

Już 4-5 listopada w Warszawie największa konferencja dedykowana sektorowi spożywczemu i handlowemu w Polsce: 20 sesji tematycznych, 120 prelegentów, ponad 1000 uczestników. Zarejestruj się teraz!

© Portal Spożywczy 2019-10-21 12:57:10