Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Lista 215 firm przetwórstwa owocowo-warzywnego w Polsce - edycja 2017

  • Autor: portalspozywczy.pl
  • Data: 12-10-2017, 11:00
Lista największych firm przetwórstwa owocowo-warzywnego - edycja 2017

Przedstawiamy największe firmy z sektora przetwórstwa owocowo-warzywnego. Nowa lista obejmuje 215 przedsiębiorstw działających w Polsce. To najbardziej aktualne i kompleksowe zestawienie tego typu na rynku.

O miejscu firm w zestawieniu zdecydowała suma przychodów za rok 2015. W przypadku braku nowych danych pod uwagę były brane wyniki historyczne.

Raport zawiera informację o przychodach ze sprzedaży oraz zysku (stracie) netto wybranych przedsiębiorstw w latach 2014-2015. Bazując na danych finansowych dostępnych w momencie sporządzania opracowania, pokazujemy pozycję krajowych firm z branży przetwórstwa owocowo-warzywnego oraz kondycję całego sektora.

W opracowaniu przygotowanym przez redakcję serwisu PortalSpozywczy.pl i wywiadownię gospodarczą Bisnode obok danych finansowych czołowych spółek publikujemy ich dane adresowe oraz komentarze ekspertów dotyczące aktualnych trendów i perspektyw dla rynku przetwórstwa owoców i warzyw w Polsce.

Kliknij i pobierz prezentację. Opracowanie jest częścią Strefy Premium. Szczegółowe informacje o Strefie Premium znajdziesz tutaj.

© Portal Spożywczy 2018-10-20 01:39:27