Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Czanieckie Makarony: W 2018 zamierzamy zainwestować w kolejne linie produkcyjne

– W związku ze zmianą cen surowców, w szczególności jajek, z których produkowany jest nasz makaron, musieliśmy podnieść ceny naszych produktów – powiedziała serwisowi portalspozywczy.pl Joanna Karbowiak, prokurent w spółce Czanieckie Makarony.


Autor: Jakub Szymanek / portalspozywczy.pl
Data: 10-01-2018, 09:43
fot. shutterstock

Miniony rok w związku z zawirowaniami cenowymi surowców przyniósł sporo wyzwań dla producentów makaronów. 

– Ubiegły rok był dla naszej firmy bardzo dynamiczny, pełen wyzwań. Niestety, w związku ze zmianą cen surowców, w szczególności jajek, z których produkowany jest nasz makaron, musieliśmy podnieść ceny naszych produktów. W 2017 roku poczyniliśmy kilka bardzo ważnych inwestycji – rozbudowaliśmy zaplecze produkcyjne oraz magazyn. Rozpoczęliśmy również komunikację kampanii Tu zaczyna się smak, która odnosi się do rodzinnych tradycji, dawnych smaków i wspomnień z dzieciństwa – podsumowuje miniony rok Joanna Karbowiak, prokurent w spółce Czanieckie Makarony.

Spółka w nowym roku planuje zainwestować w linie produkcyjne oraz wprowadzić na rynek nowe kształty makaronów. 

– Rozpoczynając nowy rok, jesteśmy gotowi na nowe wyzwania. Zamierzamy zainwestować w kolejne linie produkcyjne, co pozwoli nam zwiększyć wydajność oraz wprowadzić na rynek makarony o nowych kształtach. Będziemy również konsekwentnie realizowali platformę komunikacji, którą przyjęliśmy w roku 2017 -  Tu zaczyna się smak – dodaje prokurent w spółce Czanieckie Makarony.

© Portal Spożywczy 2019-01-20 08:02:34