Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Organic Farma Zdrowia rozszerza akcję "Stale w niskiej cenie"

Organic Farma Zdrowia do końca tego roku rozszerzy akcję „Stale w niskiej cenie” do ponad 100 produktów.


Autor: portalspozywczy.pl
Data: 11-10-2018, 13:06
fot. materiały prasowe

– Od maja 2017 roku sukcesywnie rozszerzamy akcję „Stale w niskiej cenie”. Z każdym miesiącem do oferty dołączają kolejne produkty, co świadczy o sporym zapotrzebowaniu na produkty używane przez konsumentów w codziennym jadłospisie. Już od listopada będzie ich 100 – mówi Sławomir Chłoń, prezes Organic Farma Zdrowia.

– Naszym priorytetem jest uświadomienie konsumentów, że stałe korzystanie z ekologicznych produktów zredukuje ilość nienaturalnych i szkodliwych substancji chemicznych w ich organizmie – dodaje prezes.

W sieci Organic Farma Zdrowia rocznie zakupy robi ponad milion klientów. W jej skład wchodzi 35 delikatesów stacjonarnych w największych miastach Polski i delikatesy on-line. Misją sieci jest promowanie zdrowego stylu życia poprzez sprzedaż ekologicznej, naturalnej żywności oraz kosmetyków, środków czystości i higieny osobistej. W Organic Farma Zdrowia można kupić kilka tysięcy artykułów pochodzących od ponad 100 rodzinnych gospodarstw ekologicznych oraz od producentów reprezentujących najlepsze krajowe i europejskie marki. Większość z nich to certyfikowana żywność ekologiczna, a pozostałe to produkty naturalne, regionalne, bezglutenowe, bezcukrowe oraz bez laktozy. Zostały one wytworzone bez użycia sztucznych nawozów lub środków ochrony roślin i nie zawierają chemicznych substancji konserwujących.

© Portal Spożywczy 2020-02-18 23:56:10