666 Drukuj
Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Spar nakręca sprzedaż nową akcją lojalnościową

W sklepach Spar rusza nowa akcja lojalnościowa skierowana do klientów sieci. W ramach akcji będzie można zebrać 11 form do pieczenia marki Ambition.


Autor: www.portalspozywczy.pl
Data: 27-02-2019, 11:30
fot. shutterstock

- Akcje lojalnościowe organizowane przez sieć cieszą się wśród klientów zainteresowaniem, przekładając się na wyniki sprzedażowe sklepów, a także pomagając wzmocnić lojalność klientów i wpływać na wysokość koszyka zakupowego. Produkty marki Ambition brały już udział w jednym z programów lojalnościowych sieci. Spar biorąc pod uwagę zbliżający się okres Świąt Wielkanocnych, przygotował dla swoich klientów nową akcję promocyjną, wybierając dopasowany do tej okazji asortyment. Akcja realizowana w sklepach sieci na terenie całego kraju, będzie trwać w okresie od 1 marca do 15 maja br. lub do wyczerpania asortymentu - informuje sieć sklepów Spar.

Aby wziąć udział w akcji wystarczy w okresie trwania promocji dokonać zakupów w sklepie Spar, biorącym udział w akcji, za minimum 25 zł, które upoważniają do odbioru jednej naklejki przy kasie sklepowej. Zdobycie pięciu naklejek pozwala na zakup wybranej formy z kolekcji Ambition Cherry z 50% rabatem!

 

© Portal Spożywczy 2019-12-15 08:14:43