Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Chata Polska napędza sprzedaż loterią

28 marca rusza Wiosenna Loteria Chaty Polskiej. To kolejna akcja skierowana do wszystkich klientów sieci. Zabawa właśnie się rozpoczyna i potrwa do 15 maja. Do wygrania jest samochód osobowy, 5.000 zł  oraz nagrody w postaci bonów na zakupy w Chacie Polskiej i sprzęt AGD.


Autor: portalspozywczy.pl
Data: 29-03-2019, 11:57
fot. materiały prasowe

Zasady uczestnictwa są proste. Wystarczy w jednym ze sklepów sieci zrobić zakupy za kwotę 25 zł i zarejestrować paragon na dedykowanej stronie http://www.pedzponagrody.pl/. Wówczas otrzymamy zdrapkę, po zdrapaniu której od razu poznamy wynik gry. Większe zakupy to większa liczba gier. Maksymalna liczba gier za jeden zakup to 4. Zakup produktu partnera (specjalnie oznakowanego) to dodatkowo 1 gra.

Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody. Do wygrania są bony o wartości 20 zł na zakupy w Chacie Polskiej – codziennie będzie można wygrać 20 sztuk. Dodatkowo w każdym tygodniu trwania loterii będą losowane upominki w postaci drobnego sprzętu AGD. Nagrody główne to 5.000 zł w gotówce – losowanie odbędzie się 19 kwietnia, a 16 maja dowiemy się kto wygrał kolejną nagrodę główną – samochód osobowy – Fiat 500. Partnerami Głównymi Loterii są: Pepsico, Tymbark, Nestle, Sokołów, Tyskie.

 

© Portal Spożywczy 2019-10-18 01:10:28