666 Drukuj
Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

DHL planuje zatrudnić 1000 osób. Rekrutację wesprze Robert Lewandowski

DHL Supply Chain w Polsce zamierza do końca roku zatrudnić ponad 1000 pracowników do obsługi swoich centrów logistycznych. Ruszyła kampania rekrutacyjna z udziałem klubu piłkarskiego Bayern München i Roberta Lewandowskiego.


Autor: www.portalspozywczy.pl/ pr
Data: 02-04-2019, 11:06
fot. materiały prasowe

DHL Supply Chain to operator logistyczny, będący częścią globalnej GRUPY logistycznej DP DHL. Na polskim rynku DHL Supply Chain działa od 2002 roku zatrudniając ponad 3000 pracowników. W związku z intensywnym rozwojem, firma zatrudni do końca roku ponad 1000 osób – głównie na stanowiska magazynierów, operatorów wózków widłowych, osób na stanowiska team leaderów, a także do działów operacyjnych: IT, HR czy księgowości.

- Rok 2018 był wyjątkowy – pełen wyzwań, sukcesów i intensywnego rozwoju firmy. Jesteśmy dumni z kontraktów podpisanych z naszymi klientami – między innymi Zalando czy PEPCO, dzięki którym nasz rozwój jest możliwy. Obsługa logistyczna i dostarczenie rozwiązań naszym klientom do których się zobowiązaliśmy jest dla nas kluczowe – dlatego rozpoczynamy intensywną rekrutację pracowników do naszego, rosnącego w niezwykle szybkim tempie zespołu - mówi Piotr Okurowski, dyrektor zarządzający DHL Supply Chain w Polsce.

W kampanii firma użyła wizerunku Roberta Lewandowskiego, zawodnika drużyny Bayern München, którą DHL wspiera od wielu lat.

© Portal Spożywczy 2020-01-22 15:01:55