Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Ecologistics nowym najemcą parku Logicor Prague Airport

Logicor podpisał umowę najmu z międzynarodową firmą oferującą usługi logistyczne dla e-commerce, Ecologistics, na ponad 19 000 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w budynku 3 w parku Logicor Prague Airport.


Autor: portalspożywczy.pl
Data: 08-04-2019, 15:01
fot. materiały prasowe

Logicor Park Prague Aiport jest zlokalizowany w Dobrovízu, w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska im. Václava Havla, 20 km na zachód od centrum Pragi. Jego dodatkową zaletą jest lokalizacja przy wyjeździe z drogi ekspresowej R6 (Praga - Karlovy Vary), która łączy się z europejską trasą E48 w Niemczech. Logicor Park Prague Airport jest obsługiwany przez bezpośrednie linie autobusowe do Kladno i stacji metra Zličín (linia B).

“„Czas to pieniędz” to nie tylko dobrze znane powiedzenie w sektorze e-commerce, ale przede wszystkim rzeczywistość, w której funkcjonuje firma Ecologistics. Elastyczne rozwiązania, a także sprawdzeni i wiarygodni partnerzy biznesowi oraz oczywiście jak najkrótszy czas dojazdu do centrum miasta są kluczowe dla stałego rozwoju naszej działalności biznesowej. Dlatego też wybraliśmy Logicor Park Prague Airport, który spełnia wszystkie nasze oczekiwania i ma doskonałą lokalizację obok lotniska, co pozwala nam na znaczne przyspieszenie czasu dostawy do naszych klientów z Unii Europejskiej” - powiedział Jaroslav Gritner, Project Manager w Ecologistics.

“Bardzo się cieszymy, że firma Ecologistics dołączyła do grona najemców parku Logicor Prague Airport, który jest idealną i jednocześnie znakomicie skomunikowaną lokalizacją dla firm logistycznych, chcących zapewnić skuteczne usługi e-commerce” - powiedział Michał Ptaszyński, Senior Asset Manager w Logicor.

Logicor jest największym właścicielem i zarządcą nowoczesnych obiektów logistycznych i dystrybucyjnych w Europie. Zgodnie z danymi z 31 grudnia 2018 r. firma jest właścicielem 621 wysokiej jakości nieruchomości o powierzchni najmu około 13,6 mln metrów kwadratowych, zlokalizowanych na kluczowych europejskich rynkach logistycznych. Logicor ma siedzibę w Londynie i Luksemburgu.

© Portal Spożywczy 2019-10-18 06:18:43