Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Berlin Döner Kebap rozwija kanał delivery

Berlin Döner Kebap rozwija kanał delivery uruchamiając dostawy w kolejnych miastach. Z oferty korzystać mogą już mieszkańcy Szczecina, Poznania, Gdańska, Krakowa i Gorzowa. Wkrótce do tego grona dołączy Łódź i Zabrze.


Autor: portalspozywczy.pl
Data: 09-04-2019, 12:35
fot. materiały prasowe

Wprowadzenie dostaw poprzedzone zostało kilkumiesięcznymi testami w Szczecinie. Jak mówi Sławomir Rogowski, właściciel marki Berlin Döner Kebap, było to konieczne, aby upewnić się, że jakość produktu oferowanego w tym kanale odpowiadać będzie standardom sieci.

- Dzięki przeprowadzonym testom możemy sprawnie wdrożyć usługę dostawy w kolejnych miastach. Do końca 2019 roku planujemy uruchomić kanał dostaw w każdym mieście, w którym znajdują się nasze restauracje - dodaje Rogowski.

Dania z Berlin Döner Kebap zamawiać można korzystając z popularnych portali, takich jak pyszne.pl i pizzaportal.pl, a także Ubereats oraz własnej zamawiarki sieci kebapdostawa.pl.

- Różne opcje zamawiania dostępne są na różnych rynkach - wyjaśnia Rogowski. - Dzięki temu, to klientom pozostawiamy ostateczny wybór sposobu zamawiania naszych dań.

- Z naszych analiz wynika, że nadal najpopularniejszym sposobem zamawiania posiłków pozostaje rozmowa telefoniczna, dlatego rozwijamy także ten kanał realizacji zamówień - podkreśla Sławomir Rogowski.

Rozwój delivery to odpowiedź na oczekiwania konsumentów i dynamiczną ewolucję tego kanału w Polsce. W planach sieci Berlin Döner Kebap jest połączenie możliwości składania zamówień z autorską aplikacją KebApp.

© Portal Spożywczy 2019-10-15 15:24:38