Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Oshee z nową linią napojów Natural Tea

Oshee wprowadza linię napojów Natural Tea. Dostępne w dwóch smakach – herbaty zielonej z cytryną i czarnej z jaśminem – są złożone wyłącznie z 3 organicznych składników bez dodatku cukru.


Autor: www.portalspozywczy.pl
Data: 12-04-2019, 13:25
fot. materiały prasowe

W Polsce systematycznie przybywa entuzjastów zdrowego żywienia. Wg badań przeprowadzonych przez agencję badawczą MANDS na zlecenie De Heus 40 proc. Polaków deklaruje, że przynajmniej raz w tygodniu kupuje produkt, który określa jako zdrową żywność, a tylko 10% nigdy tego nie robi. Na wzrost świadomości wskazują wybory zakupowe klientów, którzy unikają sztucznych aromatów oraz barwników, obawiając się ich negatywnego wpływu na zdrowie. Jak podaje raport „Rynek napojów bezalkoholowych w Polsce” opracowany przez firmę badawczą Nielsen, ponad połowa badanych uważnie czyta etykiety żywieniowe, a 6 na 10 poszukuje produktów z prostą listą składników.

Dlatego Oshee wprowadza do swojego asortymentu kolejne produkty z linii Natural, których receptura jest oparta wyłącznie na trzech naturalnych składnikach. Do Natural Sports Drink, sportowych napojów o właściwościach izotonicznych dołączają teraz herbaty butelkowane – Natural Tea.

Ich prosta, trzyskładnikowa formuła łączy napar herbaciany z kilkoma lubianymi dodatkami – cytryną i kwiatem jaśminu. Krótki, naturalny skład jest w pełni wolny od konserwantów, barwników, aromatów i nie zawiera cukru. Napoje o pojemności 0,5 l są dostępne w dwóch delikatnych smakach: Natural Green Tea na bazie zielonej herbaty z wyraźną nutą cytryny oraz Natural Black Tea z subtelnym posmakiem jaśminu w naparze z klasycznej czarnej herbaty.

© Portal Spożywczy 2019-10-18 20:49:20