Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

ETi poszerza portfolio marki Wanted o nowe produkty

ETi European Food Industries, turecki producent słodyczy, wprowadza na polski rynek nowe produkty w ramach popularnej marki Wanted. W ofercie pojawią się czekoladowe batony oblane ciemną czekoladą oraz nowe smaki w opakowaniach do dzielenia się.


Autor: portalspozywczy.pl
Data: 24-04-2019, 11:29
fot. materiały prasowe

Wanted to marka czekoladowych batoników, które konsumenci doceniają za zaskakujące tekstury i najlepsze składniki. W odpowiedzi na ich rosnące zainteresowanie produktami z logo Wanted, ETi wprowadza do swojej oferty nowy smak: Wanted Nuts Dark. To nugatowy baton z orzeszkami ziemnymi oblany aromatyczną deserową czekoladą. Nowa wersja jest dostępna także w opakowaniach do dzielenia się. W takim opakowaniu pojawiła się też popularna wersja batonika w mlecznej czekoladzie – Wanted Nuts Milk.

- Polscy konsumenci bardzo chętnie sięgają po nowości, dlatego dynamicznie inwestujemy w nasze portfolio produktów. Wierzymy, że pozwoli to rosnąć nie tylko nam jako firmie, ale także całej kategorii, która zyska na atrakcyjności dzięki większej różnorodności – mówi Magdalena Słomczewska-Klimiuk, Product Portfolio Manager ETi w Polsce. 

– Wciąż jesteśmy w Polsce bardzo nową marką – pierwsza sprzedaż naszych produktów rozpoczęła się w maju 2018. Bardzo ważne jest dla nas dalsze budowanie wśród konsumentów świadomości naszych marek. Dlatego też wprowadzeniu nowych produktów towarzyszyć będzie szeroko zakrojona kampania promocyjna z emisją spotów telewizyjnych, działaniami digitalowymi, współpracą z influencerami oraz atrakcyjnymi aktywacjami dla konsumentów - dodaje.

Oprócz nowego batonika w czekoladzie deserowej, marka Wanted oferuje konsumentom trzy warianty batoników: Wanted Nuts Milk z całymi orzechami w mlecznej czekoladzie, Wanted Pops Caramel i Wanted Pops Coconut z ciągnącym się karmelem oraz prawdziwymi wiórkami kokosowymi. Wszystkie batoniki dostępne są także w opakowaniach do dzielenia się, gdzie konsumenci znajdą osobno zapakowane mini wersje słodkości.

ETi European Food Industries to producent słodyczy w segmentach czekolad, herbatników, ciast i ciasteczek oraz przekąsek schłodzonych. Działalność operacyjną w Polsce firma rozpoczęła w marcu 2018 roku. Obecnie w jej polskiej ofercie znajdują się m.in. czekoladowe batony Wanted, herbatniki z pianką marshmallow ETi Puf, wafle w gorzkiej czekoladzie Dare, puszyste ciastka Adicto, herbatnik oraz czekoladowe pandy dla dzieci Petito.

Produkty ETi są dostępne w ponad 40 krajach na całym świecie, a w Turcji, skąd pochodzi firma, stanowią 40% całego rynku w segmencie wypieków. W 2017 roku ETi zanotował ponad 1.3 miliarda USD przychodów ze sprzedaży.

© Portal Spożywczy 2019-12-08 22:44:03