Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Lista 180 zakładów mleczarskich w Polsce - edycja 2019

Po raz siódmy prezentujemy listę największych zakładów mleczarskich działających na polskim rynku. To najbardziej aktualne i kompletne zestawienie liderów branży.

Lista 180 zakładów mleczarskich w Polsce - edycja 2019

Nowa lista obejmuje 180 firm aktywnych w Polsce. O pozycji w zestawieniu zdecydowała suma przychodów za 2017 rok. W przypadku braku nowych danych uwzględniono wyniki historyczne.

Raport zawiera informację o przychodach ze sprzedaży oraz zysku (stracie) netto większości przedsiębiorstw w latach 2016-2017. Opierając się na danych finansowych dostępnych w momencie sporządzania raportu, przybliżamy sytuację na krajowym rynku mleczarskim.

Obok danych finansowych czołowych spółek i spółdzielni publikujemy ich dane adresowe, linki do stron internetowych, a w wielu przypadkach również adresy profili w mediach społecznościowych. Postanowiliśmy uwzględnić aktywność w social media, gdyż coraz więcej firm (niemal połowa ujętych w zestawieniu) jest obecna na Facebooku.

Raport uzupełniają komentarze na temat aktualnych trendów i perspektyw dla branży mlecznej.

Lista opracowana przez redakcję serwisu PortalSpozywczy.pl we współpracy z wywiadownią gospodarczą Bisnode daje szansę na porównanie aktualnej kondycji ważnych graczy na rynku mleka w Polsce.

Zamów raport na tej stronie lub wybierz roczny abonament Strefy Premium gwarantujący dostęp do tego i pozostałych raportów, a także innych zasobów naszego portalu.

Kliknij i pobierz prezentację. Raport jest częścią Strefy Premium. Wybierając roczny abonament, otrzymasz plik gratis. Szczegółowe informacje o Strefie Premium znajdziesz tutaj.

© Portal Spożywczy 2020-01-24 06:02:55