Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Najlepsza aplikacja do zakupów mobilnych - jaka?

Coraz więcej zajęć i obowiązków sprawia, że mamy coraz mniej czasu - również na zakupy. Na szczęście istnieją rozwiązania, które pomagają nam kupować wygodnie, z dowolnego miejsca i o dowolnym czasie. Jednym z nich są aplikacje mobilne, takie, jak Allegro.


Autor: Artykuł promocyjny dostarczony przez allegro.pl
Data: 11-06-2019, 13:36

Najwygodniejsze zakupy? Zakupy mobilne!

Koniec jeżdżenia po całym mieście, by zdążyć do sklepu, zanim zostanie zamknięty. Koniec stania w korkach i kolejkach do kas. Internetowe zakupy w wersji mobilnej są wybawieniem dla każdego z nas, kto szuka elastycznych rozwiązań, wygody i możliwości kupowania wtedy, gdy akurat ma na to czas i chęć. Mobilna aplikacja Allegro, dostępna na urządzenia z systemem Android, pozwala nam mieć dostęp do największej platformy handlowej, skupiającej ogromną liczbę sprzedawców, od których możemy kupować przez całą dobę, korzystając z licznych okazji i promocji, samemu decydując, w jaki sposób chcemy zapłacić i odebrać swoje zakupy. Aplikacja została stworzona w taki sposób, by równie wygodnie korzystało się z niej na tablecie, jak i smartfonie. Dzięki temu możemy robić zakupy w podróży, przed telewizorem, a nawet nie wychodząc z łóżka.

Płać, jak Ci wygodnie

Prosty i bezpieczny system płatności w aplikacji mobilnej Allegro umożliwia nam opłacanie zakupów za pomocą internetowego przelewu bankowego, karty - nie tylko kredytowej, BLIK, Android Pay, a nawet rat. To od nas zależy, na jaką formę płatności się zdecydujemy. Zachęcające okazje cenowe nie zawsze idą w parze z naszym aktualnym budżetem. Na szczęście nie oznacza to konieczności rezygnacji z marzeń. W takim przypadku możemy skorzystać z zakupów ratalnych, oferowanych przez Allegro i odroczyć płatność lub podzielić ją na kilka etapów. Warto również wspomnieć o monetach Allegro, dzięki którym za swoje zakupy możemy płacić o wiele mniej. Wiele ofert w aplikacji oznaczonych jest ikoną monet. Można je zdobywać również biorąc udział w akcjach promocyjnych. Mając przynajmniej 10 monet na swoim koncie, możemy pomniejszać za ich pomocą koszt zakupów, jakich dokonujemy, pod warunkiem, że za zakupione produkty o łącznej wartości min. 40 zł, zdecydujemy się zapłacić z góry. Instalując aplikację mobilną Allegro i dokonując za jej pośrednictwem pierwszych zakupów, otrzymamy na start 15 monet, z których możemy dowolnie korzystać.

Darmowa przesyłka i darmowy zwrot z Allegro Smart!

Kolejną, wartą uwagi możliwością, jaką daje aplikacja mobilna Allegro, jest Allegro Smart!, czyli program abonamentowy, w którym za 8,99 zł miesięcznie lub 49 zł rocznie, wykupujemy sobie nielimitowaną liczbę darmowych dostaw i zwrotów oraz dostęp do Smart! okazji, czyli katalogu limitowanych produktów w niezwykle okazyjnych cenach, również w przedsprzedaży. Z usługi Allegro Smart! można skorzystać, robiąc zakupy za min. 40 zł u jednego sprzedającego. Jeśli natrafimy na liczne promocje, na przykład butów lub ubrań, ale nie do końca jesteśmy przekonani, który produkt najbardziej przypadnie nam do gustu, możemy w domowym zaciszu, na spokojnie przymierzyć, dokonać wyboru i skorzystać z darmowego zwrotu oferowanego w usłudze Allegro Smart!, żeby odesłać te, na które się nie zdecydowaliśmy, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów. Dodatkowo, za każdy zakup Allegro Smart!, otrzymamy 10 monet.

Odbieraj zakupy, jak chcesz, gdzie chcesz i kiedy chcesz

Dostawy zakupów zrobionych za pośrednictwem aplikacji mobilnej Allegro, realizowane są w ciągu kilku dni roboczych do sieci Paczkomatów, punktów odbioru (InPost, Paczka w Ruchu, w sieci sklepów Żabka oraz Freshmarket i na stacjach paliw Orlen, a także w placówkach Poczty Polskiej), za pośrednictwem listów poleconych oraz przesyłek kurierskich. W przypadku takich miast, jak Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Katowice i Poznań, możliwa jest również dostawa tego samego dnia. Możemy skorzystać też z usług wieczornego kuriera, który dostarczy nam przesyłkę między 17:00 a 22:00. Tak wiele możliwości dostawy sprawia, że zakupy mobilne stają się jeszcze wygodniejsze, a aplikację Allegro można nazwać najlepszą aplikacją do zakupów mobilnych, jaka jest aktualnie dostępna na rynku.

© Portal Spożywczy 2020-01-17 17:17:45