666 Drukuj
Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Stacje paliw Moya z czterema nowymi placówkami

W lipcu do sieci stacji paliw Moya dołączyły cztery kolejne placówki - w w miejscowości Kaliska w województwie pomorskim, w miejscowości Drużbice w województwie łódzkim, w Krynicy Morskiej w województwie pomorskim oraz w miejscowości Bobrek w województwie małopolskim.


Autor: portalspozywczy.pl
Data: 29-07-2019, 11:56
fot. materiały prasowe

Do sieci Moya dołączyła 214. stacja w miejscowości Kaliska w województwie pomorskim, w pobliżu drogi krajowej nr 22. Właścicielem obiektu jest Kup CarGroup. W swojej ofercie stacja posiada benzynę, olej napędowy oraz LPG. Na terenie stacji znajduje się sklep, a wewnątrz budynku funkcjonuje koncept Caffe MOYA, gdzie można zakupić: hot-dogi, zapiekanki oraz kawę. W bezpośrednim sąsiedztwie stacji funkcjonuje kompresor i odkurzacz. Stacja pracuje całą dobę.

Kolejna, 215. stacja znajduje się w miejscowości Drużbice w województwie łódzkim. Właścicielem obiektu jest Stacja Paliw - Handel Stanisław Simiński. W swojej ofercie stacja posiada wszystkie rodzaje paliw włącznie z uszlachetnioną wersją ON Power. Na terenie stacji znajduje się sklep, a wewnątrz budynku funkcjonuje koncept Caffe MOYA, gdzie można zakupić: hot-dogi, zapiekanki oraz kawę. W bezpośrednim sąsiedztwie stacji funkcjonuje myjnia i kompresor. Stacja pracuje całą dobę. 

216 placówka znajduje się w miejscowości Krynica Morska w województwie pomorskim. Właścicielem obiektu jest Stacja Paliw - Jarosław Stanisław Galikowski. W swojej ofercie stacja posiada benzynę 95 oraz olej napędowy, wraz z jego uszlachetnioną wersją ON Power. Stacja pracuje w godz. 7-16.

217 stacja znajduje się w miejscowości Bobrek w województwie małopolskim. Właścicielem obiektu jest Stacja Benzynowa „LIPOWIEC” Kopiejka Sp.j. W swojej ofercie stacja posiada wszystkie rodzaje paliw z uszlachetnioną wersją ON Power włącznie. Na terenie stacji znajduje się sklep, a wewnątrz budynku funkcjonuje koncept Caffe MOYA, gdzie można zakupić: hot-dogi, zapiekanki oraz kawę. Na terenie stacji znajduje się parking dla TIRów.

© Portal Spożywczy 2020-02-25 22:27:53