666 Drukuj
Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Meet & Fit z lokalem w Pruszkowie

7 sierpnia 2019 r. miało miejsce otwarcie lokalu gastronomicznego pod marką Meet & Fit – Slow Food w Pruszkowie.


Autor: portalspozywczy.pl
Data: 08-08-2019, 10:32

Lokal znajduje się przy ul. Bolesława Prusa 13 czyli przy jednej z dwóch najbardziej ruchliwych ulic miasta. Powierzchnia lokalu wynosi 60m2 i posiada on 18 miejsc siedzących.

Kolejne lokalizacje, w których pojawi się Meet & Fit to Żyrardów, Gliwice, Kielce, Mielec oraz Katowice. W części z tych miast udało się pozyskać topowe lokalizacje, a w kilku z nich trwają jeszcze poszukiwania lokali.

Najbliższe otwarcie odbędzie w Centrum Handlowym Forum Gliwice. To będzie trzeci lokal w Centrum Handlowym. CH Forum Gliwice w swojej ofercie gastronomicznej posiada m.in. takie marki jak: Berlin Kebap, KFC, Makarun, McDonald’s, Olimp czy Grycan.

– Obecnie jesteśmy największą w Polsce siecią lokali serwujących wegańskie oraz mięsne burgery w jednym miejscu. Wszystkie burgery można wybrać w formie FIT, super FIT lub podane w bułce bezglutenowej. W najbliższym czasie planujemy kolejne otwarcia. Niezależnie w kilku miastach prowadzone są poszukiwania nowych lokali przez kolejnych Franczyzobiorców – mówi Łukasz Błażejewski, Dyrektor Generalny 7 Street i Meet & Fit.

W menu Meet & Fit znajduje się szeroki wybór burgerów z grillowaną wołowiną, drobiem oraz wegańskich, sałatki, smoothies owocowe i warzywne, soki tłoczone.

© Portal Spożywczy 2020-02-22 22:14:09