666 Drukuj
Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Biedronka jeździ outlet truckami po Polsce

Sieć Biedronka wprowadza przyczepy wyprzedażowe. Ten nowy format sprzedaży jest idealny dla klientów szukających dobrych okazji. Produkty przemysłowe w ramach oferty Outlet Trucków można kupić w cenach obniżonych aż do 70 proc.


Autor: portalspozywczy.pl
Data: 14-08-2019, 11:47
fot. materiały prasowe

Gorzów Wielkopolski, Gniezno, Lwówek - to tylko kilka z wielu miast, do których przyjechały przyczepy wyprzedażowe Biedronki z towarami przemysłowymi z kategorii non food i tekstyliów, pochodzącymi z poprzednich kolekcji. Dzięki innowacyjnej, mobilnej formule takiej sprzedaży, lokalizacja Outlet Trucków zmienia się co 7 dni, a sprzedaż odbywa się w tygodniowych cyklach. Do poniedziałku 19.08 do ciężarówki będzie można wstąpić w Czarnkowie, Gnieźnie i Swarzędzu - Zalasewie. W kolejnym tygodniu od wtorku 20.08 Outlet Trucki będą czekać na klientów w Kórniku na ul. Woźniaka, Lwówku na ul. Pniewskiej i we Wronkach przy Mickiewicza 24.

- Outlet Trucki Biedronki to zupełnie nowa propozycja. W każdym tygodniu przyczepy będą stały w innych lokalizacjach, umożliwiając tanie zakupy jak największej liczbie klientów z kilkunastu miejscowości. Na szukających okazji w czasie tych tygodniowych akcji wyprzedażowych czekają przyczepy o powierzchni 36 m2 z 15 paletami pełnymi produktów. Największą popularnością cieszą artykuły gospodarstwa domowego. Dzięki takiej formie sprzedaży niskie ceny, z których znana jest Biedronka, są jeszcze bardziej atrakcyjne i przystępne – mówi Adam Rybczonek, Regionalny Menedżer ds.Marketingu Operacyjneg Biedronki.

© Portal Spożywczy 2020-02-26 04:58:11