Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Napoje Kombucha i Kurkuma to kolejne produkty od firmy Vitamizu

Vitamizu Kombucha jest niegazowanym napojem herbacianym na bazie fermentowanej herbaty o smaku kwiatów czarnego bzu. Do jego produkcji wykorzystane zostały tylko naturalne składniki. Nie zawiera sztucznych barwników, konserwantów oraz innych chemicznych modyfikacji.


Autor: portalspożywczy.pl
Data: 08-09-2019, 17:42
fot. materiały prasowe

Natomiast Vitamizu Kurkuma to napój niegazowany z wysoką zawartością ekstraktu z kurkumy o smaku białej herbaty. Ekstrakt z kurkumy działa oczyszczająco na organizm. Kurkuma to aromatyczna przyprawa wywodząca się z Indii, która ma także potężne właściwości wspierające system odpornościowy, równoważy pracę hormonów i działa przeciwzapalnie. 

- Jesteśmy podekscytowani faktem, że Vitamizu ma możliwość zaprezentować te produkty konsumentom w Polsce. Mamy nadzieję, że spotkają się one z ciepłym przyjęciem przez rynek. Nadrzędnym celem Vitamizu jest, aby firma stała się najbardziej innowacyjną w segmencie napojów bezalkoholowych. - mówi Gerard Przybysz, Marketing Manager, Vitamizu.

Napoje Kombucha i Kurkuma to odpowiedź na rosnące oczekiwania konsumentów, którzy lubią eksperymentować z nowymi smakami i poznawać nowe produkty. Obydwa napoje dołączą do portfolio Vitamizu, które oferuje również napoje w puszkach: VeganCola, Oranżada Wyborowa, YerbaMate, Ginger.

© Portal Spożywczy 2020-02-27 23:56:09