666 Drukuj
Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Galeria Łódzka stawia na modernizację

Koncepcja galerii handlowych nieustannie się zmienia. Komercyjne przestrzenie zyskują nowe funkcjonalności a klienci oczekują, że centra będą dopasowywać się do ich potrzeb i stylu życia. Dialog z klientem podjęła Galeria Łódzka, która od 2002 roku silnie zaznacza swoją obecność na zakupowej mapie miasta.


Autor: portalspozywczy.pl
Data: 03-10-2019, 09:53
fot. materiały prasowe

– Modernizacja jest dla nas działaniem oczywistym i wynikała ze strategii ECE – AT YOU SERVICE oraz analizy potrzeb naszych klientów. Pierwszym i najbardziej spektakularnym krokiem był redesign strefy gastronomicznej. W projekt wpisane zostały np. dające intymność przeszklone boksy – idealnie sprawdzające się podczas spotkań biznesowych, czy duże common tables doceniane przez młodą, dynamiczną grupę klientów – mówi Beata Stefańska, dyrektor Galerii Łódzkiej.

Kampania ECE - AT YOUR SERVICE (ang. do usług) to holistyczne podejście do obsługi klienta, której celem jest m.in. zapewnienie  pozytywnych wrażeń podczas zakupów od początku do końca, czyli od momentu wejścia do opuszczenia obiektu. Zgodnie z założeniem projektu Galeria Łódzka traktuje odwiedzających nie tylko jako klientów, ale przede wszystkim jako swoich gości.

Dlatego w przestrzeniach centrum powstały strefy wypoczynkowe, wyposażone w szereg udogodnień tj. gniazdka pozwalające naładować laptop czy telefon. Strefy te utrzymane są w naturalnych kolorach ziemi i łączą nowoczesny design z funkcjonalnością. Wielkoformatowe, eliptyczne lampy o ciepłej barwie dodają przytulności. W projekt wpisano elementy podkreślające domowy klimat wnętrza, tj. elektryczny kominek czy półki z książkami do booksharing’u.

– Poza podniesieniem komfortu zakupów kluczowe było dla nas stworzenie funkcjonalnych  przestrzeni, będących jednoczenie  naturalnym przedłużeniem już istniejącej infrastruktury. I tak, jedna ze stref wypoczynkowych łączy się z półotwartą kawiarnią. Może funkcjonować w oderwaniu od niej lub niespodziewanie przesuwać granice lokalu. To jednak nie jedyne zaskoczenie, bowiem znajdziemy tu również strefę bezpłatnej wymiany książek, która zachęca do pozostania w centrum na dłużej. Strefy wykorzystywane są również podczas wystaw czy wydarzeń specjalnych i właśnie na takiej multizadaniowości punktów nam zależało. Dziś jeden wymiar przestrzeni to za mało – dodaje Stefańska.

© Portal Spożywczy 2020-02-25 22:44:43