Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

ZM Henryk Kania: CBŚP odnalazło zaginiony serwer

Jak podały ZM Henryk Kania, Centralne Biuro Śledcze Policji odnalazło serwer na terenie nieruchomości należącej do osoby trzeciej.


Autor: portalspozywczy.pl
Data: 08-10-2019, 05:16

Serwer został zabezpieczony. 3 października 2019 r. serwer został zwrócony spółce, przy czym dopiero dnia 7 października 2019 r. możliwe było potwierdzenie, że jest to serwer należący do ZM Kania.

Przypomnijmy, że 17 września Mirosław Mozdżeń, zarządca spółki, złożył do prokuratury w Katowicach zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstw przez członków zarządu. Zawiadomienie to dotyczyło m.in. przywłaszczenia przez członków zarządu serwera spółki oraz "zniszczenia, uszkodzenia, usunięcia lub zmianie zapisów na informatycznym nośniku danych". Zarządca zarzucił członkom zarządu również "doprowadzenie do zniszczenia, ukrycia lub usunięcia dokumentów spółki znajdujących się na jej serwerze, przez osoby które nie miały prawa wyłącznie nimi rozporządzać".

Już 4-5 listopada w Warszawie największa konferencja dedykowana sektorowi spożywczemu i handlowemu w Polsce: 20 sesji tematycznych, 120 prelegentów, ponad 1000 uczestników. Zarejestruj się teraz!

© Portal Spożywczy 2019-10-23 22:29:52