Wydruk strony Portalu Spożywczego - www.portalspożywczy.pl

Nowa promocja piw Captain Jack - kierunek Karaiby

Do Polski zbliżył się najgorętszy okres w roku – czas karnawałowych imprez. Z tej okazji od 27 grudnia wszyscy śmiałkowie i fani piw smakowych mają szansę powalczyć o imprezowe wyjazdy na Karaiby dzięki podkapslowej promocji Captain Jack, która potrwa do 23 lutego 2020.


Autor: portalspozywczy.pl/pr
Data: 08-01-2020, 13:48
fot. materiały prasowe

Po jesiennym launchu nowego wariantu smakowego przyszedł czas na drugą edycję karnawałowej promocji Captain Jack. Tym razem, przez kolejnych osiem tygodni do zdobycia będą imprezowe wyjazdy na karaibskie wyspy – Kubę lub Dominikanę, Instaxy Mini oraz zestawy piw dla całej ekipy na karnawałowe domówki. Aktywację wspiera zintegrowana kampania, która obejmuje spot telewizyjny, billboardy, działania w digitalu i social mediach przy udziale topowych influencerów, PR oraz wyróżnialne materiały budujące widoczność marki w punktach sprzedaży.
 
– Czas, by po raz kolejny opuścić bezpieczny port i wyruszyć ku przygodzie. Przewodzić jej będzie Captain Jack! Kto z nas nie marzy o rajskich plażach, gdy w Polsce panuje zima? Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku i strony captainjackbeer.pl, gdzie szykujemy sporo karnawałowych niespodzianek! – mówi Izabela Ciupińska, brand manager marki.

Promocyjne butelki Captain Jack i Captain Jack Pirate Orange są już dystrybuowane w całej Polsce. Rekomendowana cena detaliczna to 3,99 w handlu tradycyjnym i 3,79 w handlu nowoczesnym.

Kompania Piwowarska jest liderem polskiego rynku piwnego, z udziałem 36,3% (dane GUS, 2018). Firma zatrudnia ponad 2700 osób w swoich browarach i oddziałach w całej Polsce.

 

© Portal Spożywczy 2020-02-19 06:04:01