Colliers zarządza dwoma centrami biznesowymi Poznania
Colliers International, doradca na rynku nieruchomości komercyjnych, wygrał przetarg na zarządzanie dwoma centrami biznesowymi Poznania - Okrąglakiem i Kwadraciakiem.
Budynek biurowy Okrąglak to jeden z najbardziej charakterystycznych obiektów Poznania. Położony w centralnej części miasta - przy skrzyżowaniu ulic Mielżyńskiego i 27 Grudnia, gwarantuje najemcom doskonały dojazd. Okrąglak oferuje 7 000 m2 powierzchni GLA, z czego 820 m2 to powierzchnia handlowa, podczas gdy powierzchnia biurowa obejmuje 6 000 m2.
Kwadraciak, usytuowany w najbliższym sąsiedztwie Okrąglaka, oferuje 930 m2 powierzchni GLA, w tym 100 m2 powierzchni handlowej oraz 750 m2 powierzchni biurowej. Kwadraciak jest połączony z Okrąglakiem nadziemną kładką.
Obydwa budynki należą do firmy Immobel i po gruntownej modernizacji zostały oddane do użytku we wrześniu 2012. Okrąglak i Kwadraciak oferują powierzchnie klasy A.

KOMENTARZE
Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!