Jak powiedział „WH" Mateusz Wiśniewski, prezes Kolportera Sieci Handlowe placówki Meta Market były uruchamiane w ramach rynkowego testu tego konceptu. Po trzech latach obserwacji projeku firma zdecydowała się na rebranding palcówek. Według prezesa "KSH" w obecnie przyjętej formule sklepy Dobry Wybór są lepiej dostosowane do dostępnych na rynku lokalizacji, zwłaszcza tych na osiedlach mieszkaniowych.
Na pierwszym etapie rozwoju sieć Dobry Wybór będzie budowana w oparciu o sklepy własne, ale jak zapowiadają władze firmy wraz z rozwojem sieci zastosowany zostanie także model franczyzowy. Obecnie trwają rozmowy z potencjalnymi partnerami. Według ‘WH" do końca roku Kolporter chce uruchomić kilka nowych sklepów.
Jak informują „WH" pierwsza testowa placówka w ramach zmodyfikowanej koncepcji działa już przy ul. Piotrkowskiej w Kielcach. Władze firmy liczą, że z czasem Dobry Wybór stanie się szyldem ogólnopolskim, jednak obecnie ze względów logistycznych sieć będzie rozwijana w województwach świętokrzyskim i mazowieckim.\
Więcej na temat firmy Kolporter w artykułach:
Kolporter powoli wyprzedza Ruch
Kolporter wprowadza na rynek kolejne marki własne
Kolporter zlikwidował sieć sklepów spożywczych "Dobry Wybór". Będzie nowy projekt?
Polecamy:
Zobacz także:
- Nowi najemcy w Galerii Świdnickiej (31-01-2012, 11:23)
- W Warszawie powstaje kolejny salon Top Press (18-01-2012, 17:15)
- Sieć Dobry Wybór uruchomi w I kw. 25 sklepów. 100 placówek na koniec 2012 r. (17-01-2012, 12:57)
- Ruch i Kolporter wynajmują magazyny w tym samym centrum logistycznym (12-01-2012, 15:15)
- Kolporter wprowadza do sklepów i saloników marki własne w nowej kategorii (09-01-2012, 13:20)
- Teczkomat - nowa usługa w salonikach Kolportera (07-12-2011, 17:22)
- Kontrahenci Kolportera pojadą do Kenii (29-11-2011, 19:11)
- BC&O stworzy centralny system analityczny dla Kolportera (23-11-2011, 11:57)


Prześlij»
Drukuj»
Komentuj»










