REKLAMA

Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

REKLAMA

Fort Wola zostanie przebudowany. Powstanie rodzinne centrum handlowe

  • Autor: propertynews.pl
  • Data: 09-12-2013, 21:18

Warszawskie centrum handlowe Fort Wola zmieni oblicze. Spółka Mayland RE, właściciel galerii, gruntownie przebuduje obiekt i postawi na ofertę dla dzieci i rodzin.

REKLAMA

- Obiekt ma swoje lata i ze względu na warunki konkurencyjne nie funkcjonuje najlepiej. W związku z tym planujemy gruntowną rekonstrukcję centrum - mówi Andrzej Jarosz z Mayland RE.

- Rynek warszawski, szczególnie na obszarze Woli i Jelonek, jest już dość mocno zagospodarowany i dlatego nie planujemy dostarczenia na rynek kolejnego uniwersalnego centrum handlowego. Będziemy promowali centrum skoncentrowane na dzieciach i rodzinie. Chcemy stworzyć przestrzeń nie tylko handlową, ale także rekreacyjną i rozrywkową, zaadresowaną do węższej grupy klientów - podkreśla Jarosz.

Mayland liczy, że na tak bardzo rozwiniętym rynku jak warszawski, koncept tego typu doskonale się sprawdzi. W opinii Jarosza rynek znalazł się w takim miejscu, iż nie da się w nieskończoność kontynuować rozwoju uniwersalnych i podobnych do siebie centrów handlowych. - Nowe galerie muszą mieć element wyróżniający, powinny tworzyć nową jakość. I taką nową jakość chcemy stworzyć na Woli - dodaje.

Przedstawiciel spółki Maylad RE zaznacza, że do rozpoczęcia realizacji inwestycji pozostało jeszcze trochę czasu, ze względu na konieczność uporządkowania kwestii administracyjnych i własnościowych. - Planujemy rozpocząć prace budowlane w perspektywie 2 lat - zdradza

KOMENTARZE: (1)

Wypowiedz się! Twoja opinia jest ważna!

  • Zainteresowana 15-12-2014, 20:01:
Na reszcie powstanie coś konkretnego w tym miejscu, bo obecnie c.h. Fort Wola jest miejscem widmo. Mało kto tam w ogóle wchodzi, bo też nie ma po co, większość pasaży jest już zamkniętych.
Trzeba jak najszybciej coś z tym zrobić, bo liczba mieszkańców sąsiadujących stale rośnie i miło byłoby móc na miejscu robić zakupy i jednocześnie korzystać z miejsc rozrywki.
Czekamy, czekamy ...

Zobacz wszystkie komentarze (1)

PARTNER SERWISU

SUBSKRYBUJ PORTALSPOZYWCZY.PL

NEWSLETTER

Najważniejsze informacje portalu portalspozywczy.pl prosto do Twojej skrzynki pocztowej

Portal Spożywczy: polub nas na Facebooku


Portal Spożywczy: dołącz do nas na Google+


Obserwuj Portal Spożywczy na Twitterze


REKLAMA

REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
City Board - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu www.nagel-group.com - partner portalu