Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

Stowarzyszenie Stop Wyzyskowi - Biedronka popiera protest pracowników handlu

 • Autor: www.portalspozywczy.pl
 • Data: 28-04-2017, 13:07

Zarząd Stowarzyszenia Stop Wyzyskowi - Biedronka w pełni popiera żądania dziesiątków tysięcy pracownic i pracowników sieci handlowych, którzy postanowili w dniu 2 maja 2017 przystąpić do protestu przeciwko złym warunkom pracy i płacy – czytamy w oświadczeniu Stowarzyszenia Stop Wyzyskowi - Biedronka, które przesłał do serwisu portalspozywczy.pl Piotr Adamczak, przewodniczący „Solidarności” w Biedronce.

„Stowarzyszenie Stop Wyzyskowi – Biedronka już od czternastu lat walczy o prawa pracowników zatrudnionych w portugalskiej sieci handlowej „Biedronka”. Przez kilka ostatnich lat liczba skarg napływających do naszego Stowarzyszenia była mniejsza. Było to efektem ciężkiej walki, między innymi naszego Stowarzyszenia (…). Jednak dzisiaj znowu pracownicy Biedronki piszą i dzwonią do nas, prosząc o interwencję, bo naruszane są ich prawa pracownicze (…)” – czytamy w stanowisku stowarzyszenia.

„Dlatego w pełni solidaryzujemy się z protestem pracowników sieci handlowych i popieramy wszystkie ich żądania dotyczące poprawy warunków pracy i wynagrodzenia za nią” – informuje Stowarzyszenie Stop Wyzyskowi - Biedronka.

O proteście pracowników handlu czytaj więcej:

Alfred Bujara: 2 maja zaprotestują pracownicy Biedronki, Dino, Tesco, Auchan, Makro i Arel

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

KOMENTARZE

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!

PARTNER SERWISU

SUBSKRYBUJ PORTALSPOZYWCZY.PL

NEWSLETTER

Najważniejsze informacje portalu portalspozywczy.pl prosto do Twojej skrzynki pocztowej

Portal Spożywczy: polub nas na Facebooku


Portal Spożywczy: dołącz do nas na Google+


Obserwuj Portal Spożywczy na Twitterze


Oferty pracy (17 140) + DODAJ OFERTĘPolecane oferty


Nasi partnerzy

 • hrk.pl
 • monsterpolska.pl
 • jobs4sales.pl
 • przedstawiciele.pl
 • jobexplorer.pl
 • jobexpress.pl
 • infopraca.pl
 • praca.pl
 • praca.pl
Oferty przetargów (2 782 262)


Polecane oferty


Oferty nieruchomości


Polecane oferty


Nasi partnerzy

 • www.industrial.pl
 • www.nportal.pl
 • tabelaofert.pl
Oferty komunikatów (397 662)


Polecane oferty

Nasz partner

 • www.komunikaty.pl
Obiekty konferencyjne

» Wyszukiwanie zaawansowane

POLECAMY W SERWISACH