Burger King otworzy w Warszawie flagową restaurację sieci (zdjęcia)

19 kwietnia, przy Placu Konstytucji w Warszawie, Burger King otworzy flagową restaurację sieci. Wyróżniać ją będzie niespotykany w innych restauracjach Burger King wystrój, będący połączeniem historycznego charakteru wnętrza obiektu i nowoczesnego stylu umeblowania.
To kolejny ważny krok powstałej niedawno spółki Burger King Polska SA i symboliczny powrót w pobliże pierwszej restauracji Burger King w naszym kraju, otwartej w 1992 roku na Placu Zbawiciela w Warszawie.
Nowo powstała restauracja znajduje się w ścisłym centrum miasta, na historycznym warszawskim MDM-ie – dzielnicy o charakterystycznej architekturze realizmu socjalistycznego. W budynku, w którym do lat 90-tych mieścił się słynny koktajl bar Hortexu, a obecnie znajduje się kawiarnia Batida, przeprowadzone zostały prace renowacyjne. Z kawiarni wydzielono lokal o powierzchni 270 mkw., z ponad 90 miejscami siedzącymi i otworzono w nim restaurację Burger King. Można do niej wejść od strony ul. Marszałkowskiej, a do Batidy w dalszym ciągu od ul. Koszykowej.

KOMENTARZE: (1)
Wypowiedz się! Twoja opinia jest ważna!
Zobacz wszystkie komentarze (1)