Cappy umacnia pozycję na rynku soków i nektarów

Po roku obecności na polskim rynku, marka Cappy zajmuje 10. pozycję wśród producentów soków i nektarów. Coca-Cola, właściciel marki, rozszerza portfolio produktów health&wellness, wprowadzając pierwszy w Polsce sok wyprodukowany z całej pomarańczy.
Sok Cappy Cała Pomarańcza powstaje dzięki zastosowaniu technologii Whole PressTM (Pełne Wyciskanie), opatentowanej przez The Coca-Cola Company. Dzięki jej zastosowaniu nowy produkt posiada dwa razy więcej fitoskładników niż tradycyjny sok pomarańczowy dostęny na rynku - chwalą produkt przedstawiciele Coca-Coli. Polska jest pierwszym krajem w Europie, w którym Coca-Cola wprowadza na rynek tę innowację.
Cappy sukcesywnie rozszerza swoją ofertę napojów health&wellness. W marcu ub. r. pojawiły się pierwsze soki tej marki, w tym soki z naturalnym miąższem, pozycjonowane przez wielu jako produkty premium. We wrześniu Coca-Cola wprowadziła na rynek Cappy Owocowe Śniadanie.
Marka umacnia swoją pozycję na polskim rynku. W grudniu ub.r. znajomość Cappy wynosiła 75,3 proc. W tym samym czasie 6,5 proc. klientów deklarowało wybór soków tej marki - to o 2,8 pproc. więcej niż soków Fortuny. Nadal jeszcze tylko 10 proc. konsumentów kojarzy Cappy z naturalnością i zdrowiem. Liderem w tej kategorii jest marka Tymbark.

KOMENTARZE: (1)
Wypowiedz się! Twoja opinia jest ważna!
Zobacz wszystkie komentarze (1)