Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

Dariusz Michalczewski: Decyzja Sądu ws. znaków towarowych Power is back! i Tiger Energy Gym nie rozstrzyga sprawy

  • Autor: pr
  • Data: 07-03-2011, 14:48

- Dzisiejsza decyzja jest zupełnie odrębną sprawą, która nie ma wpływu na pozostałe zabezpieczenia nałożone na Foodcare wydane przez Sądy w Krakowie i Gdańsku. Chciałbym zaznaczyć, że jest to jeden z wątków toczącego się sporu dotyczący nieuprawnionego wykorzystywania przez Foodcare moich znaków towarowych zarejestrowanych na terenie UE - mówi Dariusz Michalczewski, komentując orzeczenie Sądu Wspólnotowych Znaków Towarowych i Wzorów Przemysłowych, XXII Wydział Sądu Okręgowego w Warszawie z dn. 4 marca 2011 r.

I dodaje: - Złożony przeze mnie wniosek w Sądzie Wspólnotowym Znaków Towarowych i Wzorów Przemysłowych dotyczył znaków Power is back! oraz Tiger Energy Gym zarejestrowanych w innej klasie, niż napoje energetyczne.

Według Michalczewskiego orzeczenie Sądu dotyczy wyłącznie wniosku o zabezpieczenie, wobec czego to postanowienie nie rozstrzyga w żaden sposób tej sprawy, która cały czas pozostaje w toku. - Jestem spokojny co do zasadności swojego roszczenia i ostatecznego rozstrzygnięcia w sprawie. W przypadku dalszych, naruszeń moich praw do wspólnotowych znaków towarowych będę wykorzystywał w sporze z Foodcare absolutnie wszelkie dostępne środki ochrony prawnej - podsumowuje Dariusz Michalczewski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

KOMENTARZE: (4)

Wypowiedz się! Twoja opinia jest ważna!

  • happs 08-03-2011, 12:33:
Jeśli zarejestrował je w urzędzie patentowym to są jego. Prosta sprawa. Z tego co wiem to fabryki i wiadra i łopaty są firmy Foodcare, ale znak należy do Michalczewskiego.
  • sadfx 08-03-2011, 12:02:
JEGO ZNAKI FIRMOWE!!! Temu gościowi chyba została jedna szara komórka w głowie:((( Udzielił tylko licencji na nazwę TIGER, a uważa że znaki firmowe sa Jego, napój jest Jego... pewnie fabryka też jest Jego?
Przykry koleś:(
  • CALA PRAWDA O FOODCARE - CZYTAJCIE!!!!!! 07-03-2011, 16:48:
Cala prawda o Gellwe/FoodCare, etyce pracy i tego, jak prezes szanuje swoich pracownikow - wpiszcie na forum Gazeta Praca nazwe firmy i czytajcie - prawdziwa historia FoodCare, napisana przez pracownikow spolki a nie przez sztaby PR-owcow i fachowcow od wizerunku wynajetych przez prezesa za ciezkie pieniadze. PRAWIE SAME NEGATYWY W WATKU, KTORY LICZY SETKI CZY NAWET TYSIACE POSTOW!!!! TO MOWI SAMO ZA SIEBIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zobacz wszystkie komentarze (4)

SUBSKRYBUJ PORTALSPOZYWCZY.PL

NEWSLETTER

Najważniejsze informacje portalu portalspozywczy.pl prosto do Twojej skrzynki pocztowej

Portal Spożywczy: polub nas na Facebooku


Portal Spożywczy: dołącz do nas na Google+


Obserwuj Portal Spożywczy na TwitterzePOLECAMY W SERWISACH