Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

WYDARZENIA/KONFERENCJE

XIX Śląska Gala BCC, która odbędzie się w niedzielę, 31 sierpnia 2014 roku, na terenach Zameczku Myśliwskiego Promnice, w godzinach 13.00 - 20.00 jest największym tego typu przedsięwzięciem regionalnym. Gromadzi elity intelektualne, finansowe i polityczne regionu - to nie tylko spotkanie towarzyskie, ale forma współczesnego współistnienia tych środowisk, nawiązania współpracy między nimi oraz forum wymiany poglądów. Spodziewanych jest na niej, jak co roku, ponad 1200 osób. Uroczystość firmuje Business Centre Club – uznany za najbardziej znaną, prestiżową i skuteczną organizacje przedsiębiorców w Polsce.

Organizator:

Loża Katowicka BCC

    40-951 Katowice, ul. Mickiewicza 15
  • tel.:
  • email:
  • internet:

Podczas części oficjalnej przyznane zostaną Cezary Śląskiego Biznesu oraz Diamenty do statuetek, tym przedsiębiorcom, którzy utrzymali lub umocnili swoją wysoką pozycję na rynku polskim. Tradycyjnie już członkowie Loży przyznają Statuetki Specjalne za wybitne osiągnięcia na polu nauki, kultury lub polityki, a BCC powiększy się również o nowego Członka Honorowego. W tym roku Statuetkę specjalną odbierze Pani Premier Elżbieta Bieńkowska. Specjalne wyróżnienie zostanie przyznane Podsekretarzowi Stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa Rafałowi Baniak.

Śląska Gala ma zawsze wyjątkową oprawę muzyczną oraz słynie z licznych atrakcji: loterie, pokaz mody, wystawa obrazów, pokaz teatru ulicznego oraz liczne konkursy dla uczestników imprezy. Gala to największe przedsięwzięcie medialne Loży Katowickiej BCC współpracującej z wieloma mediami regionalnymi i ogólnopolskimi.

POLECAMY W SERWISACH