Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

WYDARZENIA/KONFERENCJE

W dniach 5-7 listopada 2014 roku w jednym miejscu spotkają się importerzy, eksporterzy, producenci i dystrybutorzy wszelkiego rodzaju oraz specjaliści z branży transportowej Tegoroczna edycja Trans Poland 2014 planowana jest z większym rozmachem, niż ostatnia.

Pomimo, że targi debiutowały w zeszłym roku, impreza już mocno zakorzeniła się w świadomości branżowców, stając się obowiązkowym punktem w kalendarzu każdego przedsiębiorcy związanego z transportem, spedycją i logistyką. Ze względu na tematykę wydarzeń specjalnych, swoją obecność powinni uznać za obowiązkową wszyscy ci, dla których bezpieczeństwo w transporcie jest jedną z priorytetowych kwestii.

Organizator zapewnił uczestnikom możliwość poszerzenia specjalistycznej wiedzy oraz spotkania wielu potencjalnych partnerów. Już teraz wiadomo, że w drugiej edycji targów Trans Poland wezmą udział wystawcy z co najmniej 16 krajów z całego świata. Swój udział potwierdziły również czołowe instytucje: Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych, Służba Celna, Inspekcja Transportu Drogowego, Transportowy Dozór Techniczny, Polska Izba Paliw Płynnych, Polska Izba Przemysłu Chemicznego, Polsko-Białoruska Izba Handlowo Przemysłowa, Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza, Polsko Kazachstańska Izba Handlowo Przemysłowe oraz Polsko-Rosyjska Izba Handlowo - Przemysłowa.

Program konferencyjny:
 Konferencja: Bezpieczeństwo transportu do państw WNP (05.11.2014)
 FORUM INTERMODALNE EURO TSL 2014 - Bezpieczeństwo transportu chemii i towarów niebezpiecznych w łańcuchach multimodalnych (06.11.2014)
 Spotkania Transportowe- edycja Jesień 2014 (05-06.11.2014)
 Konferencja: Trans & Log - Bezpieczeństwo w logistyce i transporcie (07.11.2014)

Data: 05-07.11.2014
Miejsce: Warszawa, Expo XXI

WSTĘP WOLNY
Zarejestruj się on-line i odbierz bezpłatną wejściówkę: http://trans-poland.pl/rejestracja-on-line/
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia : www.trans-poland.pl

POLECAMY W SERWISACH