Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

WYDARZENIA/KONFERENCJE

Brytyjsko-Polska Izba Handlowa w Krakowie organizuje szkolenie "Budowanie marki - klucz do sukcesu. Jak współpracować z partnerami z Wielkiej Brytanii". Spotkanie ma na celu zaprezentowanie różnych modeli współpracy między firmami polskimi i brytyjskimi, wzmocnienie potencjału polskich firm i podniesienie ich konkurencyjności na rynkach zagranicznych.

Organizator:

Brytyjsko-Polska Izba Handlowa w Krakowie

    Kraków
  • email:
  • internet:

Podczas spotkania zaprezentują się firmy polskie działające już na rynku brytyjskim, a także firmy brytyjskie, zainteresowane zakupami w Polsce.

Gospodarzem spotkania będzie BPCC i Brand Up. Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą przedstawiciele firm stowarzyszonych w South London Export Club. Patronat nad wydarzeniem objął Wojewoda Małopolski - Jerzy Miller.

Spotkanie adresowane jest do kadry zarządzającej dużych i średnich firm sektora spożywczego i przemysłowego z całej Polski. Szkolenie ma być okazją dla polskich producentów, by poszerzyć swoją wiedzę na temat specyfiki rynku brytyjskiego i nawiązać bezpośrednie relacje handlowe z firmami działającymi na rynku brytyjskim, zainteresowanymi współpracą z firmami polskimi w obszarze zakupów.

 

 

POLECAMY W SERWISACH