Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

WYDARZENIA/KONFERENCJE

Pierwsze w Polsce targi dla małej gastronomii i systemów "jedzenia na wynos", organizowane wg formatu europejskiej firmy easyFairs, odbędą się 17 i 18 czerwca w hali tenisowej AWF przy al. Jana Pawła II 78 w Krakowie.

Organizator:

easyFairs® FOOD-to-GO

  • internet:
Jest to jedyna impreza targowa w Polsce, na której zaprezentuje się wyselekcjonowana grupa wystawców, ściśle związana z branżą małej gastronomii. Odwiedzający targi easyFairs® FOOD-to-GO mogą liczyć na spotkanie z producentami i dystrybutorami urządzeń, wyposażenia, produktów i półproduktów spożywczych, opakowań, systemów konserwacji żywności, dystrybucji przekąsek i rozwiązań biznesowych dla lunch barów, barów sałatkowych, kebab barów, pizzerii, cafeterii, firm cateringowych i innych obiektów szybkiej obsługi. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, aby targi były dla Państwa doskonałą okazją do prowadzenia rozmów biznesowych z potencjalnymi partnerami. Profesjonalne przygotowanie imprezy gwarantuje efektywne wykorzystanie Państwa czasu oraz nawiązanie korzystnych kontaktów handlowych.

 

Podczas targów zaprezentują się również firmy świadczące usługi doradcze i konsultingowe dla obecnych i potencjalnych franczyzobiorców.  Ponadto zachęcamy do uczestnictwa w warsztatach learnShops, które są istotną częścią każdych targów easyFairs i dają niepowtarzalną szansę na zapoznanie się z nowościami w branży. LearnShops to bezpłatne prezentacje (mini-seminaria) firm i specjalistów w danej dziedzinie, odbywające się na specjalnie wydzielonej, ale nie zamkniętej przestrzeni targowej. Dzięki temu są  łatwo  dostępne dla wszystkich odwiedzających.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia targów easyFairs® FOOD-to-GO. Znajdą tu Państwo rozwiązania, dzięki którym z pewnością zwiększy się efektywność i standard Państwa usług. Wstęp na targi, po dokonaniu rejestracji on-line: www.easyfairs.com/ftg-polska jest całkowicie bezpłatny, dlatego odwiedzając targi easyFairs® FOOD-to-GO nic Państwo nie tracicie, a zyskać można wiele!

POLECAMY W SERWISACH