Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

WYDARZENIA/KONFERENCJE

W dniach 24-26 września br. w Augustowie spotkają się na dorocznym Forum "Polska spółdzielczość mleczarska w UE - szanse i zagrożenia" przedstawiciele branży mleczarskiej. Tematem konferencji będzie pozycja tego sektora oraz uwarunkowania dla jego rozwoju.

Organizator:

Biuro Organizacyjne Forum Spółdzielczości Mleczarskiej

  • tel.:
  • email:
  • internet:

Obecność na Forum zapowiedzieli m.in. przedstawiciele Agencji Rynku Rolnego oraz Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, którzy przybliżą założenia i możliwości programu interwencji, kwotowania i refundacji, omówią negocjacje toczące się w ramach WTO w perspektywie rynku mleka oraz przyszłość Wspólnej Polityki Rolnej. Gość specjalny Forum - prof. Andrzej Babuchowski omówi uwarunkowania konkurencyjności polskiego sektora mleczarskiego. Ponadto na Forum poruszone zostaną takie tematy jak program Szklanka Mleka czy wpływ kryzysu gospodarczego na perspektywy rozwoju rynku mleka. Po raz pierwszy w siedmioletniej tradycji Forum odbędzie się debata, w której udział będą mogli wziąć wszyscy zainteresowani uczestnicy konferencji. Forum odbędzie się w dniach 24-26 września br. w Hotelu Warszawa w Augustowie.

Przy okazji Forum po raz trzeci rozstrzygnięty zostanie Ranking Spółdzielni Mleczarskich porównujący przetwórców mleka m.in. w zakresie potencjalnych możliwości przerobowych i efektywności.

Informacje o VII Forum Spółdzielczości Mleczarskiej wraz z zaproszeniem do rankingu i kartą zgłoszeniową można znaleźć na www.forum-mleczarskie.org w zakładce FSM.

Kontakt z Biurem Organizacyjnym Forum: 85/ 74 36 856; biuro@forum-mleczarskie.org

 

 

POLECAMY W SERWISACH