Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

WYDARZENIA/KONFERENCJE

Organizatorzy Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych Polagra-Food zapraszają do Salonu Wyrobów Spożywczych i Napojów, Salonu Win i Alkoholi, Salonu Wyposażenia Sklepów oraz Salonu Franchisingu.

Organizator:

Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.

  • tel.:
  • email:
  • internet:

Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych Polagra-Food to feeria smaków i zapachów, a także nowoczesne rozwiązania dla branży. Zwiedzający będą mogli je poznać dzięki ekspozycji tematycznie podzielonej na cztery specjalistyczne salony wystawiennicze.

Salon Wyrobów Spożywczych i Napojów to miejsce, gdzie zaprezentowana zostanie wysokiej jakości żywność (m. in. mięso i przetwory mięsne, produkty mleczarskie, różne rodzaje pieczywa i wyrobów cukierniczych, owoce, warzywa i ich przetwory, napoje, zioła, żywność ekologiczną) oraz parafarmaceutyki i wyroby tytoniowe.

Salon Win i Alkoholi stanie się świątynią koneserów wyśmienitych trunków - czekają na nich liczne degustacje i prezentacje win z różnych stron świata oraz mocniejszych alkoholi i nalewek opartych na tradycyjnych recepturach.

Z kolei Salon Franchisingu oraz Wyposażenia Sklepów skierowany jest do franczyzodawców i franczyzobiorców oraz do osób zainteresowanych tym systemem sprzedaży, a także do osób, które poszukują nowych rozwiązań i inspiracji. 

www.polagra-food.pl

POLECAMY W SERWISACH