Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

WYDARZENIA/KONFERENCJE

Podobnie jak w latach poprzednich, także i w tym roku Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach organizuje elitarne przyjęcie "Gala Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej".

Organizator:

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach

    Polska 44-100 Gliwice, Zwycięstwa 36
  • tel.:
  • email:
  • internet:

Od 15 lat Gala wpisana jest do kalendarza najbardziej prestiżowych wydarzeń w regionie. Skupia przedstawicieli najwyższych władz państwowych, korpusu dyplomatycznego, senatorów, posłów, przedstawicieli władz terytorialnych, gości z zagranicy oraz licznie przybyłych przedsiębiorców. Tegoroczna uroczystość według organizatorów będzie miała wyjątkowy charakter, nie tylko ze wzglądu na XV Jubileuszową Edycję, ale również ze względu na zupełnie nową, staropolską oprawę organizacyjno-artystyczną. Tegorocznym hasłem przewodnim imprezy będą dwie rocznice: 200-lecie samorządu gospodarczego w Polsce oraz 150-lecie powstania pierwszej izby przemysłowo-handlowej na ziemi gliwickiej.

Jak co roku, w części oficjalnej uroczystości odznakami regionalnymi uhonorowani zostaną wyróżniający się działacze gospodarczy, a Medalem Izby przedsiębiorstwa za ich szczególne osiągnięcia w rozwoju regionu, ochronie środowiska i wprowadzaniu nowych rozwiązań
i technologii. Część artystyczna natomiast przeniesie gości w magiczny czas barokowych panien, rycerzy i romantycznej poezji. Efektowna oprawa muzyczna, jak również syto zastawione stoły, zapewnią gościom wyśmienitą zabawę do białego rana.

POLECAMY W SERWISACH