Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

WYDARZENIA/KONFERENCJE

Trwa XIII edycja programu "Przedsiębiorstwo Fair Play". Przedsiębiorstwa zainteresowane udziałem w XIII edycji programu mogą zgłaszać deklaracje uczestnictwa do 31 maja 2010 roku.

Organizator:

Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym przy Krajowej Izbie Gospodarczej

    Polska Warszawa, biuro programu: Agata Rozalska
  • tel.:
  • email:
  • internet:

Deklaracja dostępna jest na stronie www.fairplay.pl. "Przedsiębiorstwo Fair Play" jest ogólnopolskim programem, w którym oceniane są wszystkie aspekty działalności firmy, sposób i styl prowadzenia przedsiębiorstwa, a nie tylko jego wyniki ekonomiczne czy jakość wyrobów..

Program ten ma na celu promowanie etyki w działalności gospodarczej rozumianej jako właściwe zarządzanie relacjami z różnymi interesariuszami firmy, tj.: z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami, społecznością lokalną, a także władzą lokalną i państwową. Ideą programu jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych i wprowadzenia stosownych zmian nie tylko w wewnętrznej organizacji pracy, ale także do kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałości o środowisko naturalne.

Do ubiegłorocznej, XII edycji programu zgłosiły się 682 firmy z całej Polski, spośród których 647 przeszło dwustopniową weryfikację i spełniając wymagania regulaminowe, decyzją Kapituły Programu, uzyskało tytuł i certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play" 2009.

Organizator: Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym przy Krajowej Izbie Gospodarczej, biuro programu: Agata Rozalska, tel: 22/ 630 96 99, fax: 22/ 826 25 96, e-mail: pr@fairplay.plwww.fairplay.pl

POLECAMY W SERWISACH