Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

WYDARZENIA/KONFERENCJE

Między 23 a 25 września w Augustowie odbędzie się już ósma edycja tej konferencji.Tematem wiodącym tegorocznego Forum będą działania prowadzone na poziomie krajowym oraz europejskim w zakresie przejrzystości rynku artykułów rolno-spożywczych i poprawy funkcjonowania łańcucha żywnościowego.

Organizator:

Biuro Organizacyjne Forum

  • tel.:
  • email:
  • internet:

Na Forum omówiona zostanie również aktualna sytuacja mleczarstwa, a w szczególności krajowe i światowe uwarunkowania do rozwoju tej branży oraz zmiany w WPR mające wpływ na kształtowani się tego sektora w najbliższych latach.

Podobnie, jak to miało miejsce w ubiegłym roku - również na tegorocznym Forum zostaną przeprowadzone dwie debaty z udziałem m.in. Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Prezesa ARR oraz Europosła Jarosław Kalinowskiego.

Tematem debat będą światowe i krajowe utrudnienia w handlu artykułami mleczarskimi oraz uwarunkowania dla umacniania pozycji polskiego mleczarstwa.

Podczas Forum rozstrzygnięty zostanie IV Ranking Spółdzielni Mleczarskich, finansowany z Funduszu Promocji Mleka. Udział w rankingu jest bezpłatny.

Szczegółowych informacji odnośnie udziału w Forum oraz Rankingu www.forum-mleczrskie.org

Organizator: Biuro Organizacyjne Forum. tel. 85/7436856 lub biuro@forum-mleczarskie.org, www.forum-mleczarskie.org

POLECAMY W SERWISACH