Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

WYDARZENIA/KONFERENCJE

Polagra-Tech wraz z odbywającymi się w tym samym czasie targami Polagra-Food oraz Gastro Trendy to największe i najważniejsze wydarzenie dla branży spożywczej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Organizator:

Międzynarodowe Targi Poznańskie

  • internet:

To przede wszystkim prezentacja nowoczesnych technologii dla poszczególnych gałęzi przemysłu spożywczego, tym roku w szczególności dla piekarstwa i cukiernictwa oraz przemysłu mleczarskiego. Działanie eksponowanych maszyn i urządzeń oraz całych linii technologicznych będzie pokazane na żywo; zwiedzający będą mogli również spróbować produkowanych na miejscu wyrobów.

Targi Polagra-Tech 2010 będą obfitować w wydarzenia branżowe światowej rangi. Najważniejsze z nich to Światowy Kongres Piekarzy i Cukierników oraz finały polskich eliminacji do Pucharu Świata w Piekarstwie. Ponadto w programie targów planowane są panele dyskusyjne podejmujące najbardziej aktualne tematy w poszczególnych segmentach przemysłu spożywczego, m.in.: "Problemy piekarstwa - Polska, UE i świat", "Globalizacja - szansą rozwoju czy zagrożeniem dla branży owocowo-warzywnej" czy "Znakowanie żywności - informacja potrzebna producentom". Co więcej, dzięki współpracy z Krajowym Związkiem Spółdzielni Mleczarskiej odbędzie się konferencja na temat innowacji technologicznych i produktowych w mleczarstwie. Godziny otwarcia targów dla zwiedzających: 9.00-17.00.